Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

3DS eShop Spotlight — uszkodzony

3DS eShop Spotlight — uszkodzony

Kto to zrobił?

Drinkbox Studios, znane z pracy nad Guacamelee!, Guacamelee 2! i fantastycznym Nobody Saves the World.

Jakie jest założenie?

Severed to w zasadzie gra typu crawler, w której wcielasz się w Sashę, jednoręką dziewczynę, która zagubiła się w innym świecie po tragicznym zniknięciu jej rodziny. Mając miecz, będziesz musiał przemieszczać się między różnymi lochami i używać ekranu dotykowego 3DS lub Wii U, aby atakować wrogów.

Nieustanne cięcie wrogów nie załatwi sprawy, ponieważ będziesz musiał obserwować ich formę i manewry obronne, które dadzą ci wskazówkę, kiedy możesz zaatakować iz którego kierunku.

Dlaczego powinienem w to grać?

Wśród poprzedniego katalogu Drinkbox Studios, Severed jest prawdopodobnie grą, która najbardziej się wyróżnia. Posiada wiele wizualnych podobieństw z innymi tytułami studia, ale pozostaje jedynym, który koncentruje się bezpośrednio na rozgrywce na ekranie dotykowym.

Stosunkowo prosty w swej istocie, Severed oferuje lekką mechanikę RPG, aby urozmaicić grę, na przykład wskaźnik skupienia, który pozwala odcinać kończyny wrogów, gdy jest wypełniony, wraz z drzewkami umiejętności i wzmocnieniami, które pozwalają na proste dostosowanie postaci. Nic tutaj nie wydaje się szczególnie przytłaczające i to naprawdę część jego atrakcyjności; Każdy może zanurzyć się w Severed i świetnie się przy tym bawić.

Oczywiście wspomnieliśmy wcześniej, że gra jest dostępna na Switchu, więc dlaczego podkreślamy tę właśnie grę? Cóż, dodanie opcjonalnego automatycznego efektu 3D na 3DS sprawia, że ​​ta wersja stoi ponad innymi w skromnej opinii tego pisarza. Masz również rysik, który jest niewątpliwie bardziej intuicyjnym sposobem sterowania palcem. Nie ma tutaj smug na ekranie, dziękuję bardzo!

Jaka jest jego cena?

13,49 GBP / 14,99 USD / 14,99 EURmimo że w chwili pisania tego tekstu jest w sprzedaży z 75% rabatem, co sprowadza go do zaledwie 2,99 GBP / 3,74 USD / 2,72 EUR. Iść! Iść! Iść!

READ  Jak sprawić, by Teams zniknęły w systemie Windows 11

Wkrótce wrócimy z kolejną rekomendacją dla 3DS lub Wii U eShop. Daj nam znać poniżej, jeśli masz już to w swojej kolekcji i podziel się swoimi przemyśleniami. Zachęcamy też do polecania innych gier – być może w najbliższych dniach również je zaprezentujemy.