Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oryginalny Baldur’s Gate: Dark Alliance otrzyma remake 4K na PS4, PS5, Switch i Xbox

oryginalny Baldur Gate: Sojusz CiemnościPowszechnie postrzegany jako klasyk hack and slash na oryginalne PlayStation 2 i Xbox, 4K jest niedawno ponownie wydany. Gra powróciła Z nowymi ofertami w PlayStation Store, I Zostało to oficjalnie ujawnione w nowym zwiastunie YouTube Wydany w czwartek.

Według tego zwiastuna Baldur Gate: Sojusz Ciemności Połączony z Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Zostanie wydany w piątek 7 maja.

wznowienie Baldur Gate: Sojusz Ciemności Będzie zawierać zaktualizowaną grafikę HD, zachowując wyświetlanie oryginału. Baldur Gate: Sojusz Ciemności Uwielbiano ją jako kooperacyjną grę RPG dla graczy w kontekście Diablo Games Blizzarda. Gra doczekała się bezpośredniej kontynuacji i wykorzystano jej silnik Norrath Heroes: Realms of EverQuest, Która jest podobną grą hakerską opartą na EverQuest MMO.

Nowa gra Lochy i Smoki: Dark Alliance, Opracowany przez Tuque Games, będzie kontynuacją serii. Nowa Dark Alliance Przenosi perspektywę gry na trzecią osobę za plecami Gra trochę jak seria Gears of War. Dungeons and Dragons: The Alliance of Darkness Oczekuje się, że zostanie uruchomiony latem tego roku.

Obejrzyj kilka zrzutów ekranu Baldur Gate: Sojusz Ciemności Ponowne wydanie w galerii poniżej.

READ  COVID-19: Ruch na niektórych drogach w Wielkiej Brytanii jest większy niż przed pandemią | Wiadomości z Wielkiej Brytanii