Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aktualizacja Hardspace: Shipbreaker zmienia historię i samouczek

Hardspace: Ship Crusher Siedząc przed wilgotnym ciastem i dając ci kawałek ciasta, tylko gateau jest schludnym statkiem kosmicznym, a kawałek ciasta jest cięty laserowo na minerały. Jest to natychmiast fascynujące, gdy kroisz bogaty deser, aby wydobyć pyszne wnętrze bez przypadkowego siekania wiśni. W tej metaforze wiśnie są materiałami wybuchowymi.

Po jakimś czasie dowiedziałem się, że jego wersja z wczesnego dostępu stała się nieco powściągliwa i do siebie podobna, ale mogło się to zmienić po dzisiejszej aktualizacji „Salvage Your Future”. Odświeża kampanię Shipbreaker i wprowadza cztery nowe postacie głosowe.

Uwielbiałem Hardspace: Shipbreaker, kiedy grałem w niego w zeszłym roku, ale przestałem go celebrować na naszych listach na koniec roku, ponieważ czułem, że będzie lepiej tylko wraz z większą ilością czasu na rozwój. Innymi słowy, dzisiejsza aktualizacja jest w zasadzie dowodem na moje i moje opinie.

Zmieniona kampania wprowadza pierwszy rozdział wygodnej historii, w której zostaniesz poprowadzony przez nowy program edukacyjny, przechodząc od rang od 1 do 7, a także spotkasz się z innymi niszczycielami statków i będziesz z nimi współpracować. Wyrazili je wszystkie, chociaż aktorstwo głosowe jest obecnie tymczasową pracą własnych programistów i zostaną one zastąpione przez profesjonalistów w przyszłej aktualizacji.

Możesz przeczytać aktualizację Pełna lista zmian Ale są też zmiany w poziomie trudności, sposobie organizacji celów, wariacjach statków we wczesnej fazie gry (znanej również jako „ta sama” rzecz, o której wspomniałem powyżej), przebudowa HUD i wiele więcej.

Jeśli w ogóle nie grałeś w Hardspace, bardzo go polecam. Za grzech Serdecznie polecam. Ale jako ktoś, kto go włączył, poczekam, aż osiągnie 1.0, zanim wrócę po więcej.

READ  Sony wprowadziło karty podarunkowe PlayStation Plus w tej kategorii