Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyjaśnij, jak grać w Modern Warfare 2 Raidy

Wyjaśnij, jak grać w Modern Warfare 2 Raidy

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowych rajdach Call of Duty, które trafią do Modern Warfare 2.

Fani Call of Duty na pewno się rozpieszczają współczesna wojna 2 Różnorodna gra. Nowy tytuł wprowadzi klasyczne tryby serii wraz z powrotem ulubionych, takich jak Specjalne operacje oraz Playlista dla trzeciej osoby Dodano do rotacji.

Infinity Ward również starał się wprowadzać innowacje dzięki nowemu Tryb inwazji zbliża się do Wojna naziemna w Modern Warfare 2. Lista trybów gry na tym się nie kończy strefa wojny 2 A DMZ Mają pojawić się po premierze i zaoferować zupełnie nowe wrażenia ze wspólnym postępem.

Wraz ze wszystkimi nowymi trybami ogłoszonymi w Call of Duty Next, Modern Warfare 2. Naloty Być może wymknęło się to spod radaru, ale jesteśmy tutaj, aby przedstawić pełny opis tego, co ma nadejść.

Jakie najazdy są w Modern Warfare 2?

Podziękowania dla oficjalnego bloga Call of Duty związanego z Tryb wieloosobowy w Modern Warfare 2wiemy, że naloty będą „trójosobowym zaangażowaniem kooperacyjnym, które wymaga pracy zespołowej, strategicznego myślenia i rozwiązywania zagadek między intensywnymi walkami”.

Aktywacja i Import Infiniti Ujawniła bardzo niewiele informacji na temat nalotów, ponieważ zainteresowanie nową sytuacją nadal rosło. Z krótkiego opisu wynika, że ​​rajdy wydają się być trybem dla graczy szukających strategicznego doświadczenia CoD.

Jedyną inną informacją, jaką wiemy o nalotach, jest to, że tryb jest ustawiony na funkcję Nowa sztuczna inteligencja w Modern Warfare 2. Prawdopodobnie będziesz musiał wymyślić kreatywne sposoby rozwiązywania zagadek i wypełniania celów, gdy jesteś zablokowany Wroga AI.

Okaże się, czy Raidy pojawią się na premierze, a deweloperzy ogłoszą, że tryb pojawi się „pod koniec tego roku”.

Wyciekły szczegóły gry Modern Warfare 2 Raids

Gracze Modern Warfare 2 z helikopterem

Według znawców branży Tom HendersonZrozumiałe jest, że pierwszy nalot, który pojawi się w Modern Warfare 2, będzie zawierał co najmniej dwie łamigłówki: jedną skupiającą się na liczbach, a drugą na labiryncie wodnym.

READ  Mydelniczka: Ukryte rozkosze wielkiego adwokata Ace

Henderson ponownie podkreśla rolę sztucznej inteligencji w eksperymencie rajdowym. Infinity Ward włożyło wiele wysiłku w rozwój tej nowej sztucznej inteligencji i nie jest zaskoczeniem, że znajduje się w czołówce wielu Próby Modern Warfare 2.

Przeciek podzielił się również szczegółami dotyczącymi pierwszego najazdu w Modern Warfare 2. Gracze mają podobno zinfiltrować bazę okrętów podwodnych, co będzie misją podkreślającą nowe Modern Warfare 2. mechanika wodna z podwodną zabawą.

Koordynacja między członkami drużyny określi, jak skutecznie możesz ukończyć wysoce taktyczną misję.

Jak dotąd źródła danych ujawniły trzy oddzielne misje związane z nalotami. Co ciekawe, Henderson stwierdza również, że szczegółowe zdjęcia „wskazują, że naloty można było budować od podstaw i na ich indywidualnej mapie”.

Jeśli plotki są prawdziwe, a rajdy są budowane od podstaw, rozgrywka z pewnością będzie płynna i responsywna. Ponieważ więcej informacji o raidach w Modern Warfare 2 pojawi się przed premierą, z pewnością będziemy Cię informować na bieżąco.


Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Recenzja wersji beta Modern Warfare 2albo Najlepsze ustawienia myszy i klawiatury by z tego skorzystać.

Źródło obrazu: Activision