Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

OnePlus 12 będzie pierwszym telefonem wyposażonym w nowy czujnik Sony LYTIA

OnePlus 12 będzie pierwszym telefonem wyposażonym w nowy czujnik Sony LYTIA

lira turecka; dr

  • OnePlus potwierdził, że OnePlus 12 będzie pierwszym modelem wyposażonym w nowy czujnik obrazu Sony LYTIA.
  • Oczekuje się, że będzie to czujnik IMX 966 o rozdzielczości 50 MP i przypuszczalnie wykorzystujący technologię dwuwarstwowych pikseli tranzystorowych firmy Sony.
  • Nowy, ułożony w stos czujnik może zapewnić OnePlus 12 lepsze możliwości fotografowania przy słabym oświetleniu.

OnePlus i Sony ogłosiły, że OnePlus 12 będzie pierwszym na świecie telefonem wyposażonym w nowy mobilny czujnik obrazu Sony LYTIA.

„Nowa generacja lamp Sony LYTIA Light ucieleśnia piękno światłem i otwiera nową przyszłość fotografii mobilnej” – napisał OnePlus. Weibo (Tłumaczone maszynowo).

OnePlus to druga po Vivo submarka OPPO, która skorzystała z kompleksowego partnerstwa grupy z marką Sony LYTIA Mobile Image Sensor. OPPO ogłosiło strategiczne partnerstwo z firmą we wrześniu ubiegłego roku i poinformowało, że jej telefony będą wyposażone w dwuwarstwowe czujniki Sony LYTIA w przyszłych flagowych telefonach. Firma Vivo potwierdziła już, że nadchodząca seria Vivo X100 będzie zawierała dostosowaną wersję czujnika LYT800. OnePlus 12 otrzyma jednak sensor z najwyższej półki.

W czerwcu Sony Ogłaszać Rozszerzy linię czujników obrazu LYTIA o nowe produkty o rozdzielczości 50 MP, a OnePlus 12 ma być wyposażony w główny aparat 50 MP IMX966.

Mówi się, że jest to czujnik o przekątnej 1/1,4 cala z technologią dwuwarstwowych pikseli tranzystorowych firmy Sony, podobny do czujnika Stacked CMOS ExmorT IMX 888, który zadebiutował w Xperii 1 V na początku tego roku. Technologia stosowa zasadniczo pozwala na przechwytywanie większej ilości światła i lepsze zdjęcia nocne, więc możesz spodziewać się ulepszeń w tych obszarach od OnePlus 12.

READ  Narzędzia Google Weather Material Najpierw będą tylko Pixel 6