Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seria mangi The Legend Of Zelda: Twilight Princess otrzyma zestaw pudełkowy

Seria mangi The Legend Of Zelda: Twilight Princess otrzyma zestaw pudełkowy

zdjęcie: Mianowicie Media/Nintendo

Czy pamiętacie serię mangową The Legend of Zelda: Twilight Princess, która rozpoczęła się w lutym 2016 roku i zakończyła na początku 2022 roku? Został stworzony przez Akirę Himekawę (wspólna nazwa dwóch artystów stojących za serią) i będzie dostępny jeszcze w tym roku jako kompletny zestaw.

Według ofert internetowych na Amazon, VIZ Media (która była odpowiedzialna za lokalizację tej mangi) oferuje teraz zestaw pudełkowy zawierający „wszystkie 11 tomów” oraz dwustronny plakat kolekcjonerski. Cały zestaw liczy 2040 stron. Oto oficjalny opis:

Mangowa adaptacja hitu Księżniczka zmierzchu Gra wideo, teraz dostępna w zestawie pudełkowym! Bądź częścią legendy —Legenda o Zeldzie!

Dawno, dawno temu czarodzieje próbowali podbić święty świat Hyrule. Duchy Światła zapieczętowały moc magów w Krysztale Cienia i wygnały ich do Królestwa Zmierzchu za Lustrem Zmierzchu. Teraz złe niebezpieczeństwo próbuje odnaleźć Midnę, księżniczkę Królestwa Zmierzchu, i fragmenty Kryształu Cienia, aby zdobyć moc pozwalającą rządzić zarówno Królestwem Zmierzchu, jak i Królestwem Światła.

Ten zestaw zawiera wszystkie 11 tomów popularnej serii mangi Legenda Zeldy: Księżniczka Zmierzchu I kolekcjonerski dwustronny plakat!

Na tej samej liście tego zestawu pudełkowego ujawniono, że powinien on pojawić się jeszcze w tym roku, we wrześniu, w cenie 129,99 USD. Jeśli pojawią się jakieś aktualizacje lub zmiany w tym zakresie, poinformujemy Cię o tym.