Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa gra platformowa 3D Sonic Dream Team zapowiedziana przez firmę Sega

Nowa gra platformowa 3D Sonic Dream Team zapowiedziana przez firmę Sega

Sega ogłosiła Sonic Dream Team, nową platformówkę 3D, która pojawi się wyłącznie w Apple Arcade.

Gracze będą kontrolować jedną z sześciu postaci – Sonic, Tails, Knuckles, Amy, Rouge lub Cream (gdzie jest cień?!) – podczas odkrywania „dziwnego świata snów”.

Jak zawsze, każda postać ma unikalne zdolności podczas eksploracji poziomów 3D, aby pokonać Eggmana. Sprawdź zwiastun poniżej.

Sonic Dream Team – ogłoszono zwiastun

Jak widać, poziomy są jasne i kolorowe oraz oferują typowe skakanie, zbieranie pierścieni i grindowanie, jakich można oczekiwać od przygody z Soniciem. Jest to dodatek do kilku imponujących bossów, takich jak gigantyczny krab i robot Eggman.

Ciekawi mnie tylko, jak to wszystko będzie sterowane za pomocą ekranu dotykowego.

Premiera Sonic Dream Team zaplanowana jest na 5 grudnia na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV. Jest już dostępna do wstępnej rejestracji.

Dzieje się to tuż po Sonic Superstars, wznowieniu 2D Sonic, w którym istnieje tryb współpracy dla czterech graczy. To dość zabawny powrót do przeszłości, ale brakuje mu typowej dla Sonica płynności i rytmicznej platformówki, jak napisałem w mojej recenzji Sonic Superstars Eurogamer.

Szef zespołu Sonic, Takashi Iizuka, powiedział Eurogamerowi o wyzwaniu, jakim jest łączenie starego i nowego w grach Sonic: „Lubimy myśleć, że podejmujemy wyzwanie stworzenia czegoś nowego w ustalonym świecie. Patrzenie w przyszłość jest ciągłym wyzwaniem, zachowując jednocześnie „Oko na przeszłość. Innowacje bez wyobcowania”.

Nie trzeba długo czekać, aby zobaczyć, jak Sonic Dream Team wpisuje się w tę wizję.

READ  Podgląd na sierpień Drop Pod | Witam