Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszono niezbędne gry PS Plus na grudzień 2023 r

Ogłoszono niezbędne gry PS Plus na grudzień 2023 r

Jako główny dodatek na grudzień 2023 roku, który będzie dostępny dla abonentów PS5 i PS4, postrzegane jest LEGO 2K Drive. Jeśli pominąć mikrotransakcje, wyścigówka zapewnia przyjemne wrażenia z satysfakcjonującej jazdy i zróżnicowaną mapę piaskownicy.

W naszym Recenzja gry LEGO 2K Drive na PS5Daliśmy grze ocenę 7/10 i doszliśmy do wniosku: „Bez względu na to, czy jesteś fanem LEGO, wyścigów zręcznościowych, czy obu, ta gra jest od nas wysoce zalecana, z niefortunnym zastrzeżeniem, że zapewnia również dużą monetyzację. Światy mają sporo do odkrycia. Jest mnóstwo do odkrycia, tryb fabularny jest utrzymany w idealnym tonie, a sama jazda sprawia mnóstwo frajdy.

Jeśli chodzi o PowerWash Simulator, wiele już osiągnięto dzięki zabawie i relaksowi, jakie zapewnia podczas dobrego czyszczenia budynków i otoczenia. Od premiery był aktualizowany o SpongeBob Squarepants, Powrót do przyszłościoraz zawartość o tematyce Final Fantasy VII. Powiedzieliśmy: „To jest gra wideo i gdy tylko coś wyczyścisz, wydaje się głośny dźwięk i czujesz się naprawdę dobrze”.

READ  Producent Final Fantasy twierdzi, że 5G zakończy długą regułę konsoli do gier