Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obsada, fabuła, data premiery i więcej o nadchodzącym dramacie dla gimnazjów

Obsada, fabuła, data premiery i więcej o nadchodzącym dramacie dla gimnazjów

Netflix cieszy się dobrą reputacją dzięki serialom dla nastolatków i nadchodzącym filmom Nie jesteś zaproszony do mojego pubu To pokazuje, że platforma OTT daleka jest od jakichkolwiek kompromisów. Film powstał na podstawie powieści dla młodych dorosłych pod tym samym tytułem autorstwa Fiony Rosenblum. Został napisany z myślą o ekranach przez Alison Beck i wyreżyserowany przez Sami Cohena.

Przyjaźń, która wydarzyła się w okresie nastoletnim, była prawdziwa, prawda? Poczucia, że ​​możesz się dobrze bawić, świętować i bawić się z najlepszym przyjacielem, nie da się opisać słowami. Ekscytacja towarzysząca dzieleniu się rzeczami, a nawet sekretami, takimi jak twoja sympatia, jest przytłaczająca. Co jednak, jeśli osoba, którą chcesz pocałować, okaże się Twoim najlepszym przyjacielem?

To nadal nie jesteś zaproszony na zwiastun Bat Micwy

Nie jesteś zaproszony do mojej drużyny bat micwy

Rzucać Nie jesteś zaproszony do mojego pubu Obejmuje Sunny Sandler, Samantha Lauren, Jackie Sandler, Sadie Sandler, Adam Sandler, Idina Menzel, Dylan Hoffman i rabin Rebecca.

Nie jesteś zaproszony do fabuły/historii Bat Micwy

Młoda Stacey (Sunny Sandler) wierzy, że bat micwa pomoże jej otworzyć drzwi. Z tego powodu planuje wydarzenie w najlepszy możliwy sposób, włączając w to obecność Dua Lipy. W sprawę angażuje się nawet jej najlepsza przyjaciółka Lydia (Samantha Lauren). Dzielą się marzeniami o wspaniałych przyjaciołach i mieszkaniu w budynku Taylor Swift. Cudowne rzeczy, które spotykają nas wszystkich w tym życiu, prawda? Ale jest tu pewien haczyk. Bo jak bez tego można spodziewać się „dramatu”?

Podczas imprezy domowej Stacey odkrywa, że ​​Lydia całuje swojego byłego, znanego również jako Andy Goldfarb (Dylan Hoffman). To samo tyczy się Stacey, która zrywa z Lydią, nie dając jej nawet szansy na rozmowę, co ma sens niezależnie od tego, ile ma lat, prawda? Czy jako dorosły będziesz słuchać swojego najlepszego przyjaciela, co ma do powiedzenia po zobaczeniu, jak całuje twoją sympatię, mimo że opowiadasz mu o swojej sympatii od długiego czasu? Możesz powiedzieć „tak”, ale wszyscy wiemy, że odpowiedź brzmi „nie”, przynajmniej przez kilka dni, a potem możesz rozważyć zabranie głosu.

READ  Gdynianka dołącza do Tindera, aby opowiedzieć Rosjanom o zbrodniach Putina na Ukrainie - Pierwsze wiadomości
Kadr z filmu Nie jesteś zaproszony na moją Bat Micwę
Kadr z filmu Nie jesteś zaproszony na moją Bat Micwę

Przeczytaj także: Eternal Square Love: Z czym poradzi sobie polski rom-com Threequel? Data premiery i więcej ujawnionych szczegółów!

W przypadku Stacy i Lydii obie bardzo cierpią, ponieważ nie potrafią ze sobą rozmawiać. Od dzielenia się wszystkimi małymi sekretami z Lydią po unikanie jej, Stacy wpada w kłopoty. Widok Lydii spędzającej czas z Andym pogarsza sytuację. Rodzice Stacey, Bree (Idina Menzel) i Danny (Adam Sandler), starają się jej uświadomić, że musi porozmawiać z Lydią, zanim wyciągnie jakiekolwiek wnioski, ale przeciwstawienie się przyjacielowi po tym, jak go obwinia, wymaga dużej odwagi. ją za coś.

Będą uśmiechy, będą łzy, będą nieporozumienia i będzie realizacja. Choć Stacy zostanie ranna, będzie musiała sama sobie z tym poradzić. Jedynym pozytywnym sposobem na osiągnięcie tego jest rozmowa z Lydią, która z pewnością tęskni za swoją najlepszą przyjaciółką. Czy Stacy spotka Lydię? Czy oboje będą wspólnie świętować urodziny swojego byłego? Musimy więc poczekać, aż film spadnie.

Nie jesteś zaproszony na datę premiery i zwiastun My Bat Micwa

Nie jesteś zaproszony do mojego pubu Premiera w serwisie Netflix odbędzie się 25 sierpnia 2023 r. Obejrzyj zwiastun poniżej.

Zobaczysz film? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej.

Przeczytaj także: Killer Book Club: Co to jest hiszpański horror? Obsada, zwiastun, data premiery i więcej szczegółów