Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy gwiazda 365 dni jest mężatką?

Czy gwiazda 365 dni jest mężatką?

Chociaż popularne 365 dni Trylogia zebrała mieszane recenzje i co do jednego wszyscy możemy się zgodzić, to charyzmatyczna i urocza główna gwiazda, Michelle Morone. Jego uroda i ogromny talent sprawią, że będziesz chciał wiedzieć o nim wszystko. Oczywiście pierwszą rzeczą, której będziesz szukać w Internecie, jest status jego związku. Czy Michelle jest singielką czy zajętą? Poniżej podzieliliśmy się wszystkim, co wiemy o obecnym statusie związku Michelle Morrone.

Michele to włoski aktor urodzony 3 października 1990 roku w Reggio Calabria we Włoszech. Jego zainteresowanie aktorstwem zaczęło się, gdy miał 11 lat, po obejrzeniu jednego z filmów o Harrym Potterze. Jednak Michelle zaczęła grać zawodowo dopiero w 2011 roku, kiedy zagrała rolę Ricardo w krótkotrwałym serialu internetowym pt. Druga szansa. Następnie zaczął grać role w kilku włoskich programach telewizyjnych, takich jak Przyjedź do DelfinaI Prowacz AngoręI Oddział antymafijny I Serena. Brał nawet udział we włoskiej wersji Taniec z gwiazdamiI Ballando con le Stellew jedenastym sezonie.

Jednak dopiero, gdy wcielił się w rolę Massimo Torricellego w polskim filmie, Michele zyskał międzynarodową sławę 365 dni. Po zagraniu we wszystkich trzech filmach z serii thrillerów erotycznych Michelle szybko zyskała sławę. Teraz wiele osób zna jego imię i nie może się doczekać, co zrobi dalej. Obecnie kręci thriller science-fiction z Megan Fox zależność. Na jego stronie internetowej można także obejrzeć niektóre jego utwory muzyczne i teledyski Oficjalna strona YouTube.

Żona Michele Morrone: Czy gwiazda „365 dni” Michelle Morrone jest zamężna?

Nie, Michelle Moroni obecnie nie jest zamężna. Jednak wcześniej był żonaty z libańską projektantką mody Rubą Saadeh. Pobrali się w 2014 roku i rozwiedli w 2018 roku. Mają też razem dwóch synów, Marcusa i Brando. Krąży pogłoska, że ​​Michelle i Roba nadal są legalnie małżeństwem, ale nie ma dowodów na to, że to prawda. Musimy więc wierzyć, że to tylko plotka, chyba że zostanie udowodniona, że ​​jest prawdziwa. Wydaje się, że Michelle i Roba mają zdrowe relacje w zakresie współrodzicielstwa.

READ  Poznaj dyrektora generalnego odpowiedzialnego za globalną ekspansję Netflix

Dziewczyna Michelle Moroni: Z kim spotyka się Michelle Moroni?

We wrześniu 2022 roku krążyły plotki, że Michelle spotyka się z Khloe Kardashian, po tym, jak zamieścił ich wspólne zdjęcie na swojej historii na Instagramie. Ale nic z tego nie wyszło Plotki o związku. Poza tym, jeśli masz nadzieję, że Michelle i on 365 dni Gwiazda Ana Maria Sicloca spotykała się w prawdziwym życiu i niestety się myliłeś. Oni są tylko przyjaciółmi.

Uważa się, że Michelle spotyka się obecnie z 20-letnim doradcą finansowym Moarą Sorio. Podobno były to Michelle i Maura Razem od listopada 2022 r, ale starali się zachować swój związek w tajemnicy i z dala od opinii publicznej. W marcu 2023 r. widziano ich razem, jak trzymali się za ręce, spacerując ulicami Włoch. Tego samego dnia zostali sfotografowani podczas spotkania z byłą żoną Michelle, Rubą.

Ona była ponownie widziani razem W maju 2023 r. trzymają się za ręce podczas spaceru po mieście w Portofino we Włoszech. Spotkali się nawet z przyjaciółmi i zjedli lunch. Wydaje się, że według stanu na sierpień 2023 r. Michelle i Maura nadal się spotykają. Jednak od maja nie widziano ich razem publicznie i od jakiegoś czasu nie pisali o sobie na swoich stronach w mediach społecznościowych.

Obejrzyj Michela Moroniego 365 dni Trylogia już dostępna na Netfliksie.