Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obrazy pokazują „ niezwykle rzadką ” literówkę iPhone’a 11 Pro z nie wyrównanym logo Apple

Obecnie widzimy sporo prototypowych obrazów iPhone’a, ale rzadko zdarza się zobaczyć błąd drukowania na iPhonie lub jakiś błąd produkcyjny. Nowy Zdjęcia udostępnione na Twitterze W tym tygodniu ujawniono błąd drukowania iPhone’a 11 Pro, który może występować tak rzadko, jak 1 na 100 milionów.

Zdjęcia udostępnione przez Konto archiwum wewnętrznego na Twitterze, Który regularnie udostępnia zdjęcia prototypów i akcesoriów Apple. IPhone 11 Pro ma tutaj nie wyrównane logo Apple z tyłu, ponieważ przechyla się nieco bardziej w prawą stronę, niż powinno.

Wewnętrzne konto archiwalne twierdzi, że błędnie wydrukowany iPhone 11 Pro może być tak rzadki, jak 1 na 100 milionów, a może „nawet rzadszy”. Według konta, to urządzenie zostało niedawno sprzedane za 2700 USD – znacznie więcej niż zwykły iPhone 11 Pro sprzedawany obecnie.

Co ciekawe, nie był to tylko wypadek przy produkcji, który wydarzył się na wolności. Ogólnie rzecz biorąc, fałszywe wydruki są niszczone podczas produkcji, aby uniknąć dostania się w ręce kolekcjonerów i użytkowników.

Widzieliśmy Coś podobnego do tego w 2015 roku, Kiedy rzadki błąd produkcyjny pozostawił iPada Pro ze złotym pierścieniem Touch ID i srebrnym tłem, co czyni go niezwykle rzadką mieszanką kolorów. Ten iPad został wysłany do użytkownika i wydaje się, że przeszedł przez wszystkie punkty kontroli jakości.

Co myślisz o tym błędzie drukowania iPhone’a 11 Pro? Czy widziałeś inne produkty Apple z podobnymi błędami produkcyjnymi? Dajcie nam znać w komentarzach.

Czytaj więcej:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

READ  Ta aplikacja na Androida odmieni sposób, w jaki korzystasz z gry zdalnej PS5 i PS4