Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy zwiastun Final Fantasy 16 prezentuje świat Valisthea

Square Enix podzieliło się nowym spojrzeniem na Final Fantasy 16, tym razem pokazując różne lokalizacje, które gracze odwiedzą w świecie Valisthea.

udostępniane w ramach Płyta PAX East firmy Square EnixNowy materiał filmowy pokazuje bohatera Clive’a biegnącego przez kilka nowo ujawnionych lokalizacji. Poniżej możecie sami obejrzeć nowy zwiastun.

Ten film naprawdę koncentruje się na rozległych obszarach Valistei, gdzie widzimy montaż Clive’a z widokiem na dolinę z ogromnym wodospadem, jazdę chocobo przez pustynię, spacer przez małą trawiastą wioskę, zwiedzanie zamku w ciemności i burzy noc i wiele więcej.

Final Fantasy 16 nie będzie miało otwartego świata, zamiast tego skupi się na dużych, fragmentarycznych obszarach. Ale jeśli kiedykolwiek istniały jakiekolwiek wątpliwości co do rozległości sceny, ten zwiastun prawdopodobnie rozwieje te obawy.

Wcześniej reżyser Final Fantasy 16, Hiroshi Takai, wyjaśnił, że świat Final Fantasy 16 jest zbudowany z wielu map, z czterema obszarami na dużą skalę, które mają „około dwóch kilometrów na dwa kilometry”.

Gracze odblokują mapę świata, aby natychmiast podróżować do tych obszarów przez krajobraz Valistea, a po ukończeniu głównego celu gracze powrócą do obszaru głównego zwanego Hideaway. Wygląda na to, że podczas 35-godzinnej kampanii gry będzie wiele do odkrycia.

Final Fantasy 16 zadebiutuje na PlayStation 5 22 czerwca. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Zapowiedź Final Fantasy 16gdzie powiedzieliśmy: „Jeśli fabuła, eksploracja i postacie dorównują temu, co widziałem do tej pory w walce, Final Fantasy 16 będzie grą JRPG, którą warto się ekscytować”.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

READ  Spodziewaj się daty premiery AMD RX 7700 XT