Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe narzędzia Miitopia do tworzenia Mii są przerażająco potężne

To było długie, długie, długie, Długo Od czasu wprowadzenia nowych narzędzi do budowania Mii – wszyscy używamy tej samej technologii od czasów Wii – ale Miitopia może to zmienić.

Okazuje się, że Nintendo to nie tylko ponowne wydanie starej i dziwnej gry 3D na Switcha – to także jej aktualizacja, w tym nowe gadżety Mii. W szczególności oznacza to dwie rzeczy: peruki i makijaż. To może nie wydawać się wielkim problemem, ale jeśli wiesz Jak kreatywni ludzie mieli Miis W czasach starożytnych, Wyobraź sobie, co ci ludzie mogliby zrobić z większą mocą.

Demo Miitopii zostało wydane przez kilka godzin, ale tak naprawdę ludzie używają peruk i makijażu na swoją korzyść. Rzućmy okiem na nasze dotychczasowe ulubione:

Poczekaj poczekaj. Musimy odpocząć od tej przeklętej treści. Miis była kiedyś taka czysta i piękna … upadliśmy tak daleko i nie ma drogi powrotu, jak tylko przez samo piekło.

Cóż, kontynuujmy!

Jeśli to jest to, co ludzie mogą zrobić w ciągu jednego dnia z nowym kreatorem Mii, to my Bardzo podekscytowany A także trochę przestraszony Bo co się stanie, gdy Miitopia rzeczywiście wyjdzie 21 maja.

Czy zrobiłeś sobie jakieś przeklęte Miis? Opowiedz nam o tym w komentarzach!

READ  Nowy Kindle firmy Amazon zajmuje szczególne miejsce w Twoim dniu • Rejestr