Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bungie mówi, że „znaczna” liczba graczy Destiny 2 używa niewłaściwej wersji PlayStation

Czy jesteś graczem PlayStation Destiny 2, który korzysta z niewłaściwej wersji?

w tym Ostatni post na bloguDeweloper Bungie twierdzi jednak, że „znaczna” liczba graczy PlayStation 5 nadal gra w wersję na PS4.

Aktualizacja PS5 i Xbox Series X/S do gry została wydana w 2020 roku, przynosząc lepszą grafikę i liczbę klatek na sekundę.

Destiny 2: Lightfall – Ujawniono zwiastun

Dla użytkowników Xbox jest to tak proste, jak przesłanie gry na wybraną konsolę za pomocą systemu Smart Delivery.

W przypadku użytkowników PlayStation wymagane jest osobne pobranie na PS5, jak wyjaśnia Sony w Strony pomocy.

Nie jest do końca jasne, czy Bungie czuje potrzebę, by to wskazać.

„Widzieliśmy znaczną liczbę graczy PS5 grających w wersję Destiny 2 na PS4 na konsolach obecnej generacji. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z PlayStation, koniecznie sprawdź ten zasób tutaj, aby uaktualnić do bezpłatnej wersji PS5, aby zobaczyć poprawę w ogólna ramka i grafika” – powiedział.W poście na blogu link do strony pomocy technicznej Sony.

W poście na blogu zauważono również, że w grze na Xbox One i PS4 wprowadzono wizualne poprawki „w celu zmniejszenia zużycia pamięci przy minimalnym pogorszeniu jakości”.

Dodatkowo Bungie ostrzega graczy na Stadia, że ​​dostęp do postaci zostanie zamknięty 18 stycznia 2023 r., więc zapisywanie międzyplatformowe musi zostać skonfigurowane na innej platformie, aby kontynuować w innym miejscu. Po tej dacie, jeśli funkcja Cross Save on Stadia zostanie wyłączona, dostęp do postaci zostanie utracony.

To dlatego, że Google wyłącza Stadia Następny rok.

READ  Jak wyglądałby Elden Ring w CRPG?