Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa aktualizacja Snapchata naprawia problem z awariami

Jeśli napotykasz błąd polegający na tym, że wersja Snapchata na iOS blokuje się podczas uruchamiania, wygląda na to, że jest teraz dostępna aktualizacja, aby to naprawić w App Store. Wygląda na to, że błąd naprawiony przez aktualizację nie wpłynął na wersję aplikacji na Androida.

Przed aktualizacją do najnowszej wersji, 11.34.1.35, aplikacja wyświetlała komunikat informujący, że coś poszło nie tak, przed awarią Springboard na moim iPhonie 12 Mini. Teraz nie otrzymuję już błędu i mogę pomyślnie wysłać Snap.

Tak wyglądał błąd Kiedy tam był:

Konto Snapchat Support na Twitterze jeszcze nie tweetowało o poprawce (chociaż Posiadanie przypiętego tweeta Mówiąc o błędzie), ale starszy wiceprezes ds. produktu w Snap Tweeted O problemie naprawianym. Jeden z moich współpracowników i ja przetestowaliśmy aktualizację i naprawiliśmy problem z awarią dla nas obu.

Jeśli Twój telefon nie pobierze aktualizacji automatycznie, możesz pobrać ją samodzielnie, przechodząc do App Store, klikając swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu i przesuwając palcem w dół, aby zaktualizować. Powinny pojawić się wszystkie dostępne aktualizacje i możesz je pobrać. Jeśli wyłączyłeś automatyczną aktualizację, aby uniknąć wydawania błędów, możesz ją ponownie włączyć, przechodząc do Ustawienia > App Store, a następnie włączając aktualizacje aplikacji w sekcji Automatyczne pobieranie.

Aktualizacja 28 czerwca o 19:00 ET: Zaktualizowano, aby odzwierciedlić, że problem został rozwiązany przez aktualizację Snapchata.

READ  PS5 UK — NA ŻYWO: Sprawdź najnowsze uzupełnienia produktów Game, Argos, Currys i nie tylko