Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa aktualizacja słuchawek Quest pozwala zrelaksować się w pokoju pod górą

Nowa aktualizacja słuchawek Quest pozwala zrelaksować się w pokoju pod górą

Meta wprowadza nowe środowisko wirtualnego biura dla wszystkich, którzy pracują w wirtualnej rzeczywistości. W ramach nadchodzącej aktualizacji oprogramowania v39 do Meta Quest i Słuchawki VR Quest 2możesz zostać przeniesiony do środowiska „Mountain Study”, które umieszcza cię w domu w dolinie otoczonej górami.

Nadchodzą inne ulepszenia i drobne zmiany w aktualizacji Jest stopniowo wprowadzany w ciągu najbliższych kilku tygodni. Będziesz mógł wysyłać zawartość z arkusza udostępniania na urządzeniu z systemem iOS do gogli Quest, dając użytkownikom VR łatwiejszy dostęp do zawartości. Podobna obsługa została dodana dla użytkowników Androida na początku 2022 roku. Aby korzystać z tej funkcji, upewnij się, że funkcja Bluetooth zestawu słuchawkowego jest włączona.

Wybierz Oculus w arkuszu udostępniania iOS.
Zdjęcie: martwy

Wreszcie, funkcje wielozadaniowości, które wcześniej były ukryte w okienku ustawień „Eksperymentalne”, są teraz dostępne do ogólnego użytku. Ta funkcja umożliwia przełączanie się między ostatnio używanymi aplikacjami w interfejsie, który nie powinien wydawać się obcy, jeśli czujesz się komfortowo podczas wielozadaniowości na telefonie lub tablecie. Meta mówi, że w ciągu najbliższego miesiąca w tej przestrzeni pojawi się więcej ulepszeń.

To stosunkowo niewielka aktualizacja oprogramowania, ale myślę, że otrzymam kilka ekscytujących wiadomości Big VR Game Show w Meta 20 kwietnia. Będziemy relacjonować największe reklamy z programu, więc bądź na bieżąco.

READ  Praktyczna technologia nowej generacji firmy Epic • Eurogamer.net