Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro będą kosztować tyle samo, co ich poprzednicy

Google w pełni zaprezentuje smartfony Pixel 7 i Pixel 7 Pro na specjalnym wydarzeniu 6 października, a im bliżej tego terminu, coraz więcej informacji o tych dwóch telefonach jest drażnionych bezpośrednio przez firmę lub wycieka z różnych źródeł.

Dziś na Facebooku pojawił się pierwszy render Google pokazujący interfejs Pixel 7 Pro, który możecie zobaczyć poniżej. Krzywe ekranu wydają się być znacznie stonowane w porównaniu z Pixel 6 Pro. Poza tym jest tu również wyświetlacz Hazel Color Road, dwa zegarki Pixel i para Pixel Buds Pro do rozważenia tutaj. Jeśli chcesz dołączyć do Grupa Pixel Superfans na Facebookumusisz dołączyć do kolejki, ponieważ prośby o dołączenie są w tej chwili zamknięte.

Poza tym nowy przeciek mówi nam, że Pixel 7 będzie kosztował tyle samo, co Pixel 6 w momencie premiery, a Pixel 7 Pro będzie również odpowiadał cenie Pixel 6 Pro. Oznacza to, że mniejszy model będzie kosztował 599 USD, podczas gdy większy model będzie sprzedawany za 899 USD, podobnie jak w zeszłym roku.

Oczywiście, nawet jeśli te ujawnione ceny będą wirusowe, należy pamiętać, że obejmują one tylko rynek amerykański. W tym roku Apple utrzymał ceny iPhone’a na tym samym poziomie w USA, ale podniósł je w innych krajach, więc Google może zrobić to samo.

Jak wcześniej ujawniono, Pixel 7 będzie oferowany w wersjach Snow, Obsidian i Lemongrass, podczas gdy Pixel 7 Pro będzie oferowany w wersjach Obsidian, Hazel i Snow. „Śnieg” wydaje się być sposobem Google na powiedzenie „biały”, podczas gdy „obsydian” jest alternatywą dla „czarnego”.

Dzisiejszy przeciek mówi nam również, że jeśli zamówisz Pixel 7 w przedsprzedaży w Target, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 USD, podczas gdy zamówienie w przedsprzedaży Pixel 7 Pro oznacza kartę podarunkową o wartości 200 USD. Zamówienia przedpremierowe rozpoczną się w dniu wydarzenia, 6 października, a wcześniejsza plotka o dacie premiery 13 października została ponownie potwierdzona przez tę plotkę.

READ  Subskrybenci Twitter Blue na Androidzie mogą teraz zapłacić za usunięcie karty Spaces