Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 Stock UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów z Argos, Game, Very i innych<p> Konsola może wreszcie zacząć uzupełniać zapasy w tym tygodniu </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/04/11/08/ps5%20comp%204.jpg?quality=75&width=982&height=726&auto=webp” srcset=”https://static ” .independent.co.uk/2022/04/11/08/ps5%20comp%204.jpg?quality=75&width=320&auto=webp&crop=982:726,smart 320w, https://static.independent.co.uk / 2022/04/11/08/ps5%20comp%204.jpg?quality=75&width=640&auto=webp&crop=982:726,smart 640w”/></amp-img><figcaption class=

Konsola mogła wreszcie zacząć uzupełniać zapasy w tym tygodniu

(niezależny)

Aktualizacja: bardzoI Gra I Argos PS5 można uzupełnić w tym tygodniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Nadchodzi Wielkanoc. Ptaki śpiewają, króliki skaczą, a kupno nadal jest bardzo trudne PS5. Co się zmieniło? Minął już ponad rok od jego premiery, ale wciąż staramy się znaleźć konsolę dzięki trwającemu światowemu niedoborowi półprzewodników wywołanemu przez pandemię koronawirusa.

Chociaż sytuacja zdecydowanie poprawiła się w marcu po fatalnym początku 2022 roku z najgorszymi dwoma miesiącami odnotowanymi w styczniu i lutym, w zeszłym tygodniu widzieliśmy dwa uzupełnienia zapasów Playstation Direct I KupowaćOstatecznie uzupełnianie zapasów rozpoczęło się w kwietniu. To niewiele, ale ten tydzień zapowiada się na duży, więc trzymaj się.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji firmy Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. najlepsze gry I Akcesoria Aby pobrać go wraz z nowym urządzeniem, a także najnowszym recenzja gry. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1649683227

Najlepsze gry na PS5

Niedawno zaktualizowaliśmy naszą listę Najlepsze gry na PS5 Aby uwzględnić wszystkie nasze ulubione wydania z 2022 r., w tym Zakazany horyzont na zachód I elden pierścień.

ale nadal Pokój gier Astro Który znajduje się na szczycie naszej listy Najlepsze gry na PS5. Uruchamianie za darmo na każdym PS5. Pokój gier Astro Jest to wspaniała prezentacja techniczna, która dobrze wykorzystuje wszystkie nowe funkcje najnowszej konsoli Sony” – powiedział nasz autor w swojej recenzji. „Uczucie ciągnięcia za strunę za pomocą adaptacyjnych wyzwalaczy Dualsense lub trzeszczącego deszczu w reakcji dotykowej dodaje dodatkową warstwę sensoryczne zanurzenie się w rozgrywce i czasach ładowania. Ultrafast pokazuje, co potrafi nowy dysk SSD PS5”.

Alex Lee11 kwietnia 2022 14:20

1649680227

Zapisz się do newslettera IndyBest

Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego się nie zarejestrujesz Biuletyn IndyBest Uzyskaj dostęp do najlepszych ofert i podsumowań najważniejszych wydarzeń tygodnia, wybranych przez ekspertów IndyBest. Proste podsumowanie, które pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji sporządzonych przez profesjonalistów z branży, co pomoże Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Alex Lee11 kwietnia 2022 13:30

1649677227

Kiedy gry Smyths mogą uzupełnić PS5?

(Zabawki Smitha)

Zabawki Smitha To kolejny sprzedawca, w którym cierpliwie czekamy, aż @PS5StockAlertUK ujawni pewne informacje. Wydaje się, że zawsze otrzymuje powiadomienie o uzupełnieniu zapasów w Smythach na dzień lub dwa, zanim to się stanie.

Konsole zostały ostatnio zrzucone w środę, 9 marca, więc powinny zostać uzupełnione lada dzień. Smyths nie zawsze uzupełnia PS5 online dla tych, którzy chcą mieć konsolę dostarczoną do domu, ponieważ większość zrzutów ma miejsce tylko w sklepie. Powiadomimy Cię, jeśli usłyszymy dalsze wiadomości.

Alex Lee11 kwietnia 2022 12:40

1649674227

Szukasz serii X konsol Xbox?

Xbox Series X był powszechnie dostępny w styczniu, lutym i marcu, ale detaliści ponownie zaczynają sprzedawać konsolę Microsoft. Teraz możesz go kupić tylko od Sklep MicrosoftI Kowal I Lew.

Chcesz wiedzieć, który sprzedawca oferuje najlepszą wartość za to, co płacisz? Przejdź do naszej głównej sekcji Przewodnik przywracania konsoli Xbox serii X.gdzie zebraliśmy najnowsze informacje.

Alex Lee11 kwietnia 2022 11:50

1649672127

A co z AO?

(AO)

Czekaliśmy na kolejny AO Uzupełnianie zapasów na wieki bezwzględne, więc to może wreszcie To już tydzień, szczerze, nie jesteśmy do końca pewni, ale mamy nadzieję.

w odróżnieniu bardzo I AmazonkaAO nie ma ścisłego schematu uzupełniania zapasów, ponieważ wcześniej zapasy były zmniejszane każdego dnia tygodnia.

Uzupełnianie zapasów AO zwykle trwa trzy tygodnie, a ostatni spadek ma miejsce we wtorek, 8 marca, więc jest znacznie opóźniony.

Alex Lee11 kwietnia 2022 11:15

1649670327

Recenzja zwrotu PS5

plecy Była to dzieląca gra, kiedy pojawiła się jako jedna z pierwszych ekskluzywnych gier PS5, ale nadal trafiła do naszej kolekcji. Najlepsze gry na PS5 Co najważniejsze, zdobył cztery nagrody, w tym główną nagrodę za „Najlepszą grę” na zeszłotygodniowym BAFTA Game Awards.

„Jako gra typu roguelike, w której poziomy są generowane losowo, gracze kontrolują Selene, która rozbija swój statek kosmiczny na planecie Atropos. Za każdym razem, gdy umiera, czas wraca do punktu uderzenia i musisz znaleźć sposób, aby przetrwać wystarczająco długo i uciec z planety ”- powiedział nasz pisarz w swojej recenzji.

Chcesz zobaczyć, kto jeszcze wygrał tegoroczną nagrodę BAFTA Games Awards? Przeczytaj nasz artykuł poniżej.

Alex Lee11 kwietnia 2022 10:45

1649668827

Czy Amazon może uzupełnić PS5 w tym tygodniu?

(niezależny)

Chociaż jest bardzo mała szansa Amazonka PS5 może uzupełnić zapasy w tym tygodniu, prawdopodobnie spadnie w przyszłym tygodniu. Sprzedawca ostatnio uzupełnił konsolę w środę, 23 marca, zarówno w płyty, jak i konsole w wersji cyfrowej, zwykle zaopatrując je co cztery tygodnie.

Zrzuty zdarzają się zawsze na Amazon w środy około 9:30. Uzupełnienia wersji cyfrowych nie są częste, więc następny zrzut może zawierać tylko kontrolery wersji dysków. W środę będziemy mieć oko na uzupełnienia zapasów Amazona, ale jesteśmy bardziej niż pewni uzupełnienia zapasów 20 kwietnia.

Jak zawsze będzie dostępny tylko dla subskrybentów Amazon Prime, ale jeśli nim nie jesteś, zawsze możesz go zdobyć 30 dniowy okres próbny.

Alex Lee11 kwietnia 2022 10:20

1649667027

Kiedy gra może uzupełnić PS5 w tym tygodniu?

(Gra)

Gra Jest to kolejny sprzedawca, od którego oczekuje się, że uzupełni PS5 w tym tygodniu. Na początku kwietnia sprzedawca zaktualizował plik Strona z pakietami PS5 Z nowymi datami premiery 14 kwietnia 2022 r. To ostateczna data, kiedy konsole zostaną wysłane z magazynu gry, co oznacza, że ​​sprzedawca może wyrzucić PS5 jutro lub w środę.

Sprzedawca rzadko upuszcza zapasy w poniedziałek lub piątek, a my zwykle uzupełniamy zapasy jutro rano, wraz z bardzo.

Obecnie na stronie sprzedawcy znajduje się 27 różnych pakietów, w tym pakiety edycji cyfrowej, ale mogą one ulec zmianie po faktycznym opublikowaniu zapasów. Gra nigdy sama nie uzupełnia PS5, chociaż może pojawić się na stronie, więc zawsze warto poszukać pakietu, w przeciwnym razie zmarnujesz swój czas w kolejkach.

Alex Lee11 kwietnia 2022 09:50

1649666016

Argos zamierza uzupełnić PS5 w tym tygodniu

Oczekuje się ogromnego uzupełnienia zapasów w Argos Według osób na koncie @PS5StockAlertUK na Twitterze, w tym tygodniu rzekomo ma krety wędrujące w magazynie Argos.

Zarówno konsole PS5 w wersji dyskowej, jak i konsole PS5 w wersji cyfrowej muszą być dostępne, ale śledzenie zapasów wskazuje, że tylko 10% dostępnych konsol będzie cyfrowych, a pozostała część to dyski. Uzupełnianie zapasów może mieć miejsce w dowolnym dniu tygodnia, @PS5StockAlertUK obstawia pierwszą połowę tygodnia.

Frustrujące jest to, że Argos zwykle nie jest niski o normalnej porze dnia, a uzupełnianie zapasów następuje najczęściej między 3 nad ranem a 6 rano. Jeśli nie masz ochoty wstawać codziennie o 3 nad ranem w tym tygodniu, często są one nadal dostępne o 8 rano, więc nie martw się.

Alex Lee11 kwietnia 2022 09:33

1649664927

PS5 uzupełnimy wkrótce

(bardzo)

bardzo Jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można kupić PS5, z kroplami, które często trwają godzinami. Jest to również jeden z najłatwiejszych sprzedawców detalicznych, których można spodziewać się uzupełniania zapasów.

Bardzo ma uh… bardzo Ścisły styl uzupełniania zapasów, jeśli chodzi o upuszczenie konsoli PS5. Zapasy są zawsze uzupełniane we wtorkowe poranki około 10 rano, a poczekalnia otwierana jest około 9:30.

Sprzedawca ostatnio upuścił konsolę 8 marca i ma tendencję do uzupełniania zapasów co cztery tygodnie, więc jest obecnie opóźniony, co oznacza, że ​​prawdopodobnie spadnie jutro 12 kwietnia. Będziemy tutaj, aby dostarczać aktualne informacje o stanie zapasów, jeśli dojdzie do uzupełnienia zapasów.

Alex Lee11 kwietnia 2022 09:15

READ  Niestandardowe modele NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti zostały podobno wycofane z powodu problemów z BIOS-em i projektami