Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowa aktualizacja Fortnite dzisiaj – 17.50 przestoju serwera, status, rozmiar pliku, wycieki i nie tylko (31 sierpnia)

Firma Epic Games ogłosiła dziś (31 sierpnia 2020 r.) nową aktualizację Fortnite w wersji 17.50. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, w tym przestoje serwerów, tworzenie kopii zapasowych serwerów, rozmiar aktualizacji plików, wycieki i inne.

Od premiery 8 sezonu Fortnite Rozdział 2 dzielą nas dwa tygodnie. Przed premierą nowego sezonu Fortnite na kilka dni przed premierą otrzymaliśmy zwiastuny. Te zwiastuny zwykle podpowiadają, czego można się spodziewać po przepustce bojowej lub nowych funkcjach, które zostały dodane do gry.

Przed premierą sezonu 8 mamy jedną aktualizację Fortnite na sezon 7. Epic Games ogłosiło, że ostateczna aktualizacja, wersja 17.50, zostanie udostępniona dzisiaj, 31 sierpnia. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o aktualizacji.

Nowa aktualizacja Fortnite 17.50 dzisiaj

Przestój serwera aktualizacji Fortnite v17.50

Jak zwykle Epic Games ogłosiło aktualizację Fortnite v17.50 na oficjalnym koncie Fortnite na Twitterze. Serwery przestaną być konserwowane o godzinie 4:00 ET (9:00 GMT). Serwery prawdopodobnie będą wyłączone z powodu zaplanowanej konserwacji przez co najmniej godzinę. Jednak w tym sezonie przestój aktualizacji był dłuższy niż zwykle. Zaktualizujemy to po utworzeniu kopii zapasowej serwerów.

Dobieranie graczy zostanie wyłączone trzydzieści minut przed konserwacją, ale jeśli grasz w tym czasie, będziesz mógł ukończyć grę. Oto tweet ogłaszający przestój konta statusu Fortnite:

Aktualizacja Fortnite v17.50
Aktualizacja Fortnite v17.50

Aktualizacje są zwykle dostępne na konsolach, zanim zostaną przesłane na PC. Zaktualizujemy to o rozmiar pliku v17.50, gdy aktualizacja zostanie wypchnięta na każdą platformę.

Wycieki Fortnite

Podobnie jak w przypadku wszystkich głównych aktualizacji, spodziewaj się wycieków z ostatniej łatki do rozdziału 2 sezonu 7. Według wewnętrznego źródła z udokumentowanymi osiągnięciami, odbędzie się wydarzenie na żywo, które zakończy sezon. Wtajemniczony stwierdził, że odliczanie rozpocznie się 3 września. Jeśli tak, zobaczymy dodanie Epic w plikach zdarzeń, które mają być zaszyfrowane.

READ  Rust sprzedał się w ponad 12 milionach egzemplarzy • Eurogamer.net

Możliwe jest jednak, że eksploratorzy danych będą w stanie przeciec licznik czasu przed czasem. Co więcej, eksploratorzy danych, w tym Hypex, stwierdzili, że nastąpi powrót do wyzwań szkolnych. Prawdopodobnie zostaną one dodane w wersji 17.50 i zostaną ujawnione podczas przestojów.

Spodziewaj się, że jak zwykle wyciekną nowe kosmetyki. Pod koniec sezonu nie dostaniemy zbyt wielu nowych kosmetyków. Wtajemniczony z Epic Games wspomniał, że będzie współpraca Shang-Chi. Jeśli przeciek jest prawidłowy, zobaczymy go dodany w aktualizacji.