Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nick Eh 30 wyjaśnia, dlaczego legendarna broń TMNT jest „zepsuta”

Nick Eh 30 wyjaśnia, dlaczego legendarna broń TMNT jest „zepsuta”

Rory'ego Teala

Nick Eh 30 opisał nową broń Fortnite x TMNT jako zepsutą, gdy podczas transmisji na Twitchu pokazał jej niszczycielską siłę.

9 lutego firma Epic Games ogłosiła nową współpracę Fortnite x TMNT, a gracze zaangażowali się w całą nową zawartość i wyzwania, jakie oferuje wydarzenie.

Niektóre z tej nowej zawartości obejmują takie rzeczy, jak zadanie Cowabunga, pojazd Driftboard, nowe skórki, takie jak Shredder lub Master Splinter, lub wszystkie różne skórki dla Żółwi.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Graczom spodobała się także kolejna nowa zawartość dodana do gry, a mianowicie legendarne bronie. Co jednak kochają popularni streamerzy? Nick A30 Myślisz o nich?

Nick Eh 30 uważa, że ​​nowa broń Fortnite x TMNT jest „zepsuta”

Streamer Nick Eh 30 podzielił się swoimi wrażeniami na temat nowej broni Mythic TMNT podczas testowania jej w swoim strumieniu na Twitchu.

„Legendy Fortnite Ninja Turtle zostały zniszczone” – skomentował na X/Twitterze Sekcja.

Nick Eh 30 obezwładnił wszystkich przeciwników, z którymi się mierzył w rozgrywce, i wykorzystał zarówno prędkość ruchu, jak i niszczycielskie obrażenia nowych Legend, aby przedrzeć się do Królewskiego Zwycięstwa.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„O mój Boże!” – krzyknął w jednym klipie, zszokowany tym, jak szybko legendarny TMNT zabił przeciwnika.

Jednak na tym jego zaskoczenie się nie skończyło. „To szaleństwo!” Nick krzyknął w innym klipie, używając mechanizmu mobilności Mythica, aby wystrzelić setki stóp w powietrze w stronę przeciwnika.

Chociaż Nick Eh 30 uważał, że nowa broń jest zepsuta, w większości gracze ją pokochali, domagając się nawet osobnej gry TMNT.

READ  Meta Quest 3 został ujawniony jako tańszy, wszechstronny konkurent PSVR2 na PS5

Artykuł kontynuowany po reklamie