Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

New Star GP przypomina trójwymiarowy powrót do gier F1 z lat 90

New Star GP przypomina trójwymiarowy powrót do gier F1 z lat 90

Mój zakup Steam Deck w zeszłym roku rozpalił na nowo moją długo uśpioną miłość do arkadowych gier wyścigowych. Wysokiej jakości i najnowsze wpisy w tym gatunku są nieliczne.

Wejdź do New Star GP, która wydaje się wypełniać wszystko w moim sercu, odkąd grałem w F1 Pole Position na SNES w 1993 roku.

Oto ogłoszenie:

Zręcznościowe wyścigówki, które najbardziej kochałem, zawsze miały więcej do czynienia pod powierzchnią niż wtedy, gdy pojawiły się po raz pierwszy. Nowy Star GP wydaje się podążać za tym samym modelem, będąc „zręcznościową jazdą typu „podnieś i graj”, ale pozwala także zmagać się z „wyborem i zużyciem opon, niezawodnością komponentów, antagonistami poślizgu, ładunkiem paliwa, a nawet strategią pit stopu” „według niej. strona Steama.

Istnieją wyścigi Grand Prix, punkty kontrolne, eliminacje i próby czasowe. Możesz także rozpocząć karierę w latach 80-tych i po wygraniu sezonu przejść do nowej dekady – z nowym stylem samochodu. Wyścigi toczą się w rzeczywistych lokacjach, takich jak Neapol, Brisbane czy Wiedeń, ale nie ma wzmianki o ich wzorowaniu na prawdziwych torach. Podejrzewam, że koszty licencji by temu zapobiegły.

New Star GP nie ma jeszcze daty premiery, ale pojawi się wcześniej, gdy zostanie uruchomiona. Pierwsza wersja będzie obejmować tylko dekady lat 80-tych i 90-tych, z przyszłymi okresami oraz nowymi samochodami i torami, które zostaną dodane w ciągu 2-4 miesięcy po wydaniu. Cena również wzrośnie, gdy osiągnie 1,0.

READ  Krążą pogłoski o premierze „nieuchwytnego” iPhone’a 14 firmy Apple | jabłko