Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Animacja śmierci z Callisto Protocol nie została jeszcze wykonana

Animacja śmierci z Callisto Protocol nie została jeszcze wykonana

Modernizacja: Było wokół tego trochę niezgody Protokół Callisto Już w przyszłym sezonie, jak widać w poniższym artykule. W szczególności niektórzy fani czują się pokrzywdzeni przez dewelopera Striking Distance Studios mógłby Skala zawartości — w tym przypadku dodatkowe animacje śmierci — w celu zarobienia dodatkowych pieniędzy. To, według wysokiej rangi postaci Glenna Schofielda, po prostu nie ma miejsca.

„Żeby było jasne: nie wycofujemy się z głównej gry karnetu sezonowego” – powiedział. „Jeszcze nawet nie zaczęliśmy pracować nad tą zawartością. To wszystko nowe rzeczy, nad którymi będziemy pracować w nowym roku. Fani prosili o więcej zgonów, więc czynimy to priorytetem w przyszłym roku.” „Włożyliśmy każdą dziwną rzecz, która została zrobiona do gry cargo” – dodał w odpowiedzi dla fanów.


Oryginalny artykuł: Biedny Jacob Lee. Jest głównym graczem Protokół Callisto Co pochodzi od niektórych umysłów stojących za Dead Space, co oznacza, że ​​czekają nas ciężkie czasy. Widzieliśmy już wiele przykładów przerażających sekwencji śmierci w survival horrorze i science fiction, a dla wielu te brutalne sceny będą punktem kulminacyjnym. Co ciekawe, niektóre z tych animacji będą kosztować więcej.

Jak wspomniałem VGCUjawniono szczegóły przepustki sezonowej do gry strona Steama. Przepustka sezonowa będzie zawierała między innymi pakiety DLC, dwa pakiety zawartości, z których każdy dodaje do gry więcej animacji śmierci. Contagion Bundle 13 doda kolejną serię śmierci dla Jacoba, podczas gdy Riot Bundle 12 wprowadzi animacje śmierci wrogów.

READ  Nowy 980 Pro SSD firmy Samsung zapewnia PS5 własny radiator

Te pakiety to oczywiście więcej, w tym nowe tryby i skórki. Wyobrażamy sobie, że nowe animacje mogą być związane z trybami DLC lub wprowadzanymi nowymi wrogami, których nie ma w grze podstawowej. Jeśli tak, to miałoby większy sens. Nadal nie wiemy tego na pewno. To niezwykłe, aby podkreślać takie rzeczy jak animacje śmierci jako sposób na sprzedaż dodatkowej zawartości, ale biorąc pod uwagę dotychczasowy krwawy marketing gry, zakładamy, że to śledzenie.

co o tym myślisz? Czy animacja śmierci jest jednym z powodów, dla których jesteś tak podekscytowany Protokołem z Callisto? Czy pomysł na ich więcej przyciąga Cię do przepustki sezonowej? Omów w sekcji komentarzy poniżej.