Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

New EA Studio Cliffhanger Games ogłasza nadchodzący tytuł oparty na filmie Marvela Czarna Pantera

New EA Studio Cliffhanger Games ogłasza nadchodzący tytuł oparty na filmie Marvela Czarna Pantera

Wakanda na zawsze! Gdy świętujemy 57 Czarna panteraZ radością ogłaszamy, że komiks zadebiutuje w lipcu Gry Cliffhangernowe potrójne studio deweloperskie z siedzibą w Seattle, pracuje nad oryginalną, jednoosobową, trzecioosobową grą Black Panther we współpracy z cudne gry. Ich zadaniem jest zbudowanie rozszerzenia oraz interaktywny świat, który pozwala graczom doświadczyć, jak to jest przyjąć płaszcz obrońcy Wakandy, Czarnej Pantery.

prowadzony Kevina Stephensa (Monolith Productions), Cliffhanger już zgromadził wybitne talenty z liderami z uznanej przez krytyków i innowacyjnej gry przygodowej, Śródziemie: Cień Mordoruwraz z weteranami najlepszych franczyz, w tym nieskończona auraI Bóg wojnyI Wezwanie do służby i inni.

„Chcemy zapewnić fanom określone i autentyczne wrażenia z Czarnej Pantery, dając im większą swobodę i kontrolę nad ich narracją niż w grach wideo opartych na fabule. „Wakanda to bogata piaskownica superbohaterów, a naszą misją jest stworzyć epickie uniwersum dla graczy, którzy kochają Czarną Panterę i chcą odkrywać świat Wakandy tak samo jak my”.

Zespół programistów w Cliffhanger Games będzie współpracować z Marvel Games, aby „upewnić się, że tworzymy każdy aspekt Wakandy, jej technologię, bohaterów i naszą historię pochodzenia z dbałością o szczegóły i autentyczność, na jaką zasługuje wszechświat Czarnej Pantery”.

„To bardzo rzadka okazja do zbudowania nowego zespołu wokół wartości różnorodności, współpracy i wzmocnienia pozycji” — powiedział Kevin. „Chcemy, aby nasza gra umożliwiła graczom poczucie wartości płaszcza Czarnej Pantery w wyjątkowy, oparty na fabule sposób, a my chcemy, aby Cliffhanger Games wzmocniło wszystkich członków naszego zespołu, gdy współpracujemy, aby ożywić ten niesamowity świat”.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od Marvel Games, śledź Marvel Games na stronie http://www.marvelgames.com Świergot!

READ  Aparat Samsunga Galaxy S22 Ultra wygląda fatalnie