Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Następna aktualizacja Gran Turismo 7 pojawi się 25 kwietnia – GTPlanet

Następna aktualizacja Gran Turismo 7 pojawi się 25 kwietnia – GTPlanet

obraz przez Losowy Karge 17

Ogłoszenie na oficjalnej stronie Gran Turismo oraz w grze ujawniło nadejście nowej aktualizacji dla Gran Turismo 7 Poniedziałek 25 kwietnia.

Chociaż w pierwotnym ogłoszeniu o konserwacji serwera nie wspomniano o aktualizacji, nowszy wariant używa tradycyjnego języka „konserwacji aktualizacji gry”, który widzieliśmy we wszystkich GT7Omara.

Chociaż spodziewaliśmy się aktualizacji w przyszłym tygodniu, rzadko zdarza się, aby aktualizacja gry pojawiła się w poniedziałek. Mamy jednak rozsądny pomysł, czego się spodziewać.

dystans Kontrowersyjne v1.07 / 1.08 Aktualizacja serii twórców Kazunori Yamauchi przemawiał do fanów na żywo Z krótkim planem rozwoju gry. Wiadomość ta zawierała informację, że przed końcem kwietnia pojawią się aktualizacje, które będą „dodawać nowe samochody i układy torów”.

Ponieważ kwiecień kończy się w sobotę 30 kwietnia, następny tydzień jest ostatnim okresem na nadejście takiej aktualizacji. To bardzo prawdopodobne, że o ile Polyphony Digital nie planuje wydać dwóch aktualizacji w tygodniu, nowa zawartość zobaczymy w poniedziałek, 25 kwietnia.

Oczywiście na chwilę obecną nie wiemy dokładnie, jaka będzie ta treść. Biorąc pod uwagę stawkę ustaloną przez GT SportAktualizacje zawartości, spodziewaliśmy się od trzech do siedmiu nowych samochodów. Jednak nie widzieliśmy żadnych wskazówek, czym mogą być; Ponieważ jest to pierwsza aktualizacja zawartości nowej gry, nie wiemy, czy Yamauchi będzie kontynuował swoją tradycję zwiastunów „sylwetki”. ten Toyota GR010 to możliwość chociaż.

„Układy torów” najprawdopodobniej odnoszą się do nowych tras na arenach, które są już w grze, zwłaszcza że pierwotna wersja postaci wspomniała o „śladach” przed poprawieniem tego.

Istnieje wiele możliwości, od nowych tras na fikcyjnych torach – i więcej wariantów Lago Maggiore, nowych Tokyo Expressways lub innych układów tras, których nie braliśmy pod uwagę – po alternatywne trasy w rzeczywistych lokalizacjach. Jednak będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co sklep ma w zanadrzu.

Co więcej, jest spora szansa, że ​​aktualizacja przyniesie kilka nowych wydarzeń, być może nawet podobno „zaginione” książki GT Cafe, które poszerzą ofertę dla jednego gracza.

Aktualizacja z pewnością przyniesie również poprawki błędów dla wielu znanych problemów. Dodatkowo w ogłoszeniu znajduje się informacja, że ​​limity punktów wydajności (PP) dla niektórych wyścigów zostaną zmienione; Może to być częścią poprawki zapobiegającej exploitom przy użyciu Dodge Tomahawk X dla Za szybko, żeby zarabiać.

Gdy okres konserwacji rozpocznie się o godzinie 6:00 w poniedziałek 25 lutego, utracisz dostęp do prawie całej gry – nadal dostępne będą tylko tryby Music Rally i Arcade – więc upewnij się, że wykonałeś wcześniej wszystko, czego potrzebujesz.

Zobacz więcej artykułów o aktualizacji Gran Turismo 7.

READ  Google Doodle Halloween 2022: Jak grać