Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ubisoft reaguje na awarię serwera, obiecuje „wcześniejsze powiadomienie” przed zamknięciem

Ubisoft reaguje na awarię serwera, obiecuje „wcześniejsze powiadomienie” przed zamknięciem

Ubisoft wydał nam oświadczenie po tym, jak skontaktowaliśmy się ze studiem w celu uzyskania komentarza na początku tygodnia, wyjaśniając, że „usługi zostały przywrócone” dla wielu gier po tym, co wyglądało na „krótką konserwację”, a nie Niezapowiedziane zamknięcie serwera grupowego wydaje się być.

„Niektóre z naszych gier (Anno 2070, Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed Brotherhood, Driver San Francisco, Far Cry 3, Silent Hunter 5, Splinter Cell Blacklist) zostały wycofane z powodu krótkich usług konserwacji i przywracania.” Odczytuje oświadczenie dostarczone nam przez Ubisoft. „Przed zamknięciem jakichkolwiek usług online dla naszych gier powiadomimy Cię z wyprzedzeniem i zaktualizowaliśmy nasz artykuł pomocy technicznej, aby to odzwierciedlić”.

Chociaż nie jest to wyraźnie wymienione w oświadczeniu, wydaje się, że Assassin’s Creed Revelations również jest jasne – Ubisoft ponownie Aktualizacja strony statusu online, tylko wersja Revelations OnLive jest teraz oznaczona jako zamknięta. Kilka innych tytułów, w których gracze zgłaszali problemy z łącznością, takie jak Assassin’s Creed IV: Black Flag, Far Cry 2 i Watch Dogs, również nie otrzymują identyfikatora i nie pojawiają się na zaktualizowanej liście, więc miejmy nadzieję, że są bezpieczna też, i że Ubisoft Dotrzymuje słowa, z wyprzedzeniem ostrzegając przed czymkolwiek innym rzeczywisty Wyłączenie serwera.

Czy jestem szczęśliwy, widząc na stole ukończenie Assassin’s Creed? Daj nam znać i pamiętaj, aby zostawić komentarz, jeśli zauważysz jakiekolwiek inne niespójności między listą Ubi a statusem serwera w niektórych grach!

READ  Studio Destruction All-Stars podobno zrezygnowało z pracy jako twórca nowego Twisted Metalu • Eurogamer.net