Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze zdjęcie Nicholsa: jednostka policji w Memphis zaangażowana w aresztowanie została rozwiązana

Najnowsze zdjęcie Nicholsa: jednostka policji w Memphis zaangażowana w aresztowanie została rozwiązana

Protestujący maszerują w Memphis po tym, jak opublikowano wideo przedstawiające pobicie Tyre’a Nicholsa przez policję

Departament policji w Memphis zamknął jednostkę „Scorpio” zaangażowaną w śmiertelne aresztowanie Zdjęcia Nicholsa następnego dnia do Wydano nagranie wideo z jego pobicia przez funkcjonariuszy Publicznie.

Nagranie z kamery Bodycam dla Aresztowanie śmiertelnie groźnego Nicholsa Został zwolniony w piątek wieczorem, pewnego dnia Po oskarżeniu pięciu policjantów zabijając go.

the Ziarnisty materiał filmowy przedstawiający brutalną konfrontację między policją a Nicholsem, Gdzie widać funkcjonariuszy używających pięścipałki i pistolety ogłuszające przeciwko niemu Śmieje się i chwali aresztowaniem.

Na nagraniu słychać, jak jeden z funkcjonariuszy mówi: „Uważaj, zaraz cię wypieprzę”.

Pomimo nowych szczegółów w filmie, niezależny Wstępna analiza zrzutów ekranu nie ujawnia więcej informacji nt Dlaczego policja zatrzymała Nicholsa?lub łańcuch wydarzeń minuta po chwili, które miały miejsce między funkcjonariuszami a 29-letnim czarnym mężczyzną.

Jednak szokujące nagranie zainspirowało szerokie rozpowszechnienie protesty w Memphis i nie tylko.

Nichols zmarł trzy dni po aresztowaniu. Niezależna sekcja zwłok opublikowana przez jego rodzinę wykazała, że ​​przed śmiercią doznał „masywnego krwawienia”.

W czwartek funkcjonariusze oskarżyli Tadariusa Beane’a, Demetriusa Haleya, Emmetta Martina III, Desmonda Millsa Jr. i Justina Smitha o morderstwo drugiego stopnia.

1675004654

Adwokat rodziny Nicholsów, Ben Crump, wezwał do reformy federalnej, aby powstrzymać policyjne zabójstwa

Ben Crump, adwokat rodziny Tyre Nichols, powiedział w niedzielę, że potrzebna jest reforma federalna, aby zatrzymać cykl policyjnych zabójstw czarnych mężczyzn.

„Bez reformy policji federalnej myślę, że będziemy nadal obserwować, jak te hashtagi będą się tak rozprzestrzeniać… że nie nadążymy” – powiedział ABC.w tym tygodniu„.

Richarda Halla29 stycznia 2023 15:04

1674993600

Tire Nichols: Wydaje się, że policjant śmieje się i pali papierosy przed niepokojącą kamerą

Memphis policjanci Wydaje się, że się śmieje, a na nagraniu z kamery ciała, opublikowanym po śmierci Tyre’a Nicholsa, można zobaczyć palącego papierosa.

Pan Nicholls został pobity przez policję po zatrzymaniu ruchu i zmarł trzy dni później w szpitalu.

Niepokojące nagranie pokazuje dwóch policjantów śmiejących się razem, gdy 22-latek leży na ziemi.

Ktoś mówi: „Uderzyłbym go siekierą, ty psie” oficerodnosząc się do mnożenia.

Tire Nichols: Policjant wydaje się śmiać i palić papierosy na niepokojącym wideo

Funkcjonariusze policji w Memphis wydają się śmiać, a jeden z nich pali papierosa na nagraniu z kamery ciała wydanym po śmierci Tyre Nicholsa. Pan Nicholls został pobity przez policję po zatrzymaniu ruchu i zmarł trzy dni później w szpitalu. Niepokojące nagranie pokazuje dwóch policjantów śmiejących się razem, gdy 22-latek leży na ziemi. „Biłem go kawałkami siana, psie” – mówi jeden z funkcjonariuszy, odnosząc się do bicia. Po opublikowaniu niepokojącego materiału filmowego w całym kraju wybuchły protesty. Pięciu funkcjonariuszy zostało zwolnionych i oskarżonych o morderstwo pierwszego stopnia.

Graeme Massey29 stycznia 2023 12:00

1674990660

Co prezydent Biden powiedział o filmie ze zdjęciami Nicholsa?

Prezydent Joe Biden wezwał wideo ujawniające dossier Zdjęcia Nicholsa potrąconego przez funkcjonariuszy policji w Memphis „Przerażające” Powiedział, że było to „bolesne przypomnienie” strachu, z jakim regularnie spotykają się czarnoskórzy i brązowi Amerykanie, wzywając jednocześnie do pokojowego protestu.

Policja w Memphis opublikowała wideo w piątek wieczorem, na którym pięciu byłych funkcjonariuszy z wydziału pobiło Nicholsa, który zmarł trzy dni później. Szef policji ostrzegł, że taśma pokazuje naruszenie „podstawowych praw człowieka”.

Eryk Garcia Raporty z Waszyngtonu.

Graeme Massey29 stycznia 2023 11:11

1674986700

Jak pięciu policjantów zostało oskarżonych o „haniebne” zabójstwo zdjęć Nicholsa

29-letni ojciec zmarł w szpitalu kilka dni po tym, jak został zatrzymany przez policję podczas kontroli drogowej.

Teraz pięciu funkcjonariuszy Memphis Departament Policji został usunięty ze swojego stanowiska i osadzony w więzieniu pod zarzutem morderstwa drugiego stopnia.

Gustaw Killander Raporty o tym, jak się tu dostaliśmy.

Graeme Massey29 stycznia 2023 10:05

1674979104

Sześciowyrazowa prośba do opon Nicholsa zostaje ujawniona, gdy nawiedzony materiał ujawnia brutalność policji w Memphis

Pierwsza część nagrania, która trwała godzinę, pokazywała policjantów ciągnących młodego mężczyznę i wyrzucających go z samochodu na ziemię.

Usłyszał, jak ktoś mówi: „Połóż ręce za plecami, zanim je połamię”. Funkcjonariusz Nichols zagroził wtedy: „Skopię ci tyłek”.

Graeme Massey29 stycznia 2023 07:58

1674975840

Matka Tire Nichols ujawnia, że ​​policja uniemożliwiła jej zobaczenie się z umierającym synem w szpitalu

RowVaughn Wells, powiedziała jego matka CNN że otrzymała telefon od lekarza ze szpitala św. Franciszka o 4 rano w dniu jego śmierci, aby powiedzieć jej, że narządy jej syna działają nieprawidłowo i natychmiast przyjechać do szpitala.

Powiedział: Dlaczego cię tu nie ma? A ja powiedziałam: „Policjanci powiedzieli, że nie mogę wejść, ponieważ on jest aresztowany” – powiedziała w rozmowie z siecią pani Wells. „Lekarz powiedział mi, że mój syn miał zawał serca i że jego nerki są uszkodzone”.

Graeme Massey29 stycznia 2023 07:04

1674972480

Graeme Massey29 stycznia 2023 06:08

1674968580

Nie możemy uciec od filmów przedstawiających wykroczenia policji

Oglądanie tych filmów nie jest łatwe, ponieważ sceny mogą być trudne do wymazania z pamięci. Nie są po to, by nas zabawiać. Jednak konieczne jest, aby ludzie oglądali te filmy lub przynajmniej wystarczająca liczba z nas, aby podzielić się tym, co się stało.

Czytać Andrzeja Buncombe’apełna kolumna niezależny Dźwięki.

Graeme Massey29 stycznia 2023 05:03

1674965280

ICYMI: Szef policji w Memphis mówi, że nie ma dowodów na to, że Tire Nichols powinien był zostać zawieszony za lekkomyślną jazdę

powiedziała pani Davis CNN Departament przejrzał wszystkie dostępne nagrania wideo i stwierdził, że nie ma prawdopodobnego powodu, który uzasadniałby aresztowanie Nicholsa.

Policja powiedziała wcześniej, że doszło do „konfrontacji”, gdy zbliżyli się do samochodu Nicholsa, który uciekł pieszo. Został aresztowany po drugiej „konfrontacji”, podczas której został ciężko ranny.

Nichols, lat 29, zmarł w szpitalu trzy dni później.

Graeme Massey29 stycznia 2023 04:08

1674961500

Podobnie jak George Floyd, Tire Nichols zawołała swoją mamę podczas brutalnego aresztowania przez policję

Później widać, jak przechwalają się, że go uderzyli, w nagraniu pełnym przekleństw.

– Uderzyłbym go sianokosem, psie – mówi jeden z funkcjonariuszy.

Słyszano, jak inny powiedział: „Wskoczyłem i zacząłem go kołysać”.

Andrzeja Buncombe’a On ma tę historię.

Graeme Massey29 stycznia 2023 03:05