Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsza kamera ciała Nicholsa: wideo, na którym Departament Policji w Memphis pokonuje protesty

Protestujący maszerują w Memphis po tym, jak opublikowano wideo przedstawiające pobicie Tyre’a Nicholsa przez policję

Memphis Policja Departament zamknął jednostkę „Skorpion” zaangażowaną w śmiertelne aresztowanie a Zdjęcia Nicholsa Następnego dnia publicznie udostępniono nagranie, na którym widać go pobitego przez funkcjonariuszy.

Nagranie z kamery Bodycam dla Aresztowanie śmiertelnie groźnego Nicholsa Został zwolniony w piątek wieczorem, pewnego dnia Po oskarżeniu pięciu policjantów zabijając go.

the Ziarnisty materiał filmowy przedstawiający brutalną konfrontację między policją a Nicholsem, Gdzie widać funkcjonariuszy używających pięścipałki i pistolety ogłuszające przeciwko niemu Śmieje się i chwali aresztowaniem.

Na nagraniu słychać, jak jeden z funkcjonariuszy mówi: „Uważaj, zaraz cię wypieprzę”.

Pomimo nowych szczegółów w filmie, niezależny Wstępna analiza zrzutów ekranu nie ujawnia więcej informacji nt Dlaczego policja zatrzymała Nicholsa?lub łańcuch wydarzeń minuta po chwili, które miały miejsce między funkcjonariuszami a 29-letnim czarnym mężczyzną.

Jednak szokujące nagranie zainspirowało szerokie rozpowszechnienie protesty w Memphis i nie tylko.

Nichols zmarł trzy dni po aresztowaniu. Niezależna sekcja zwłok opublikowana przez jego rodzinę wykazała, że ​​przed śmiercią doznał „masywnego krwawienia”.

W czwartek funkcjonariusze oskarżyli Tadariusa Beane’a, Demetriusa Haleya, Emmetta Martina III, Desmonda Millsa Jr. i Justina Smitha o morderstwo drugiego stopnia.

1674979104

Sześciowyrazowa prośba do opon Nicholsa zostaje ujawniona, gdy nawiedzony materiał ujawnia brutalność policji w Memphis

Pierwsza część nagrania, która trwała godzinę, pokazywała policjantów ciągnących młodego mężczyznę i wyrzucających go z samochodu na ziemię.

Graeme Massey29 stycznia 2023 07:58

1674975840

Matka Tire Nichols ujawnia, że ​​policja uniemożliwiła jej zobaczenie się z umierającym synem w szpitalu

RowVaughn Wells, powiedziała jego matka CNN że otrzymała telefon od lekarza ze szpitala św. Franciszka o 4 rano w dniu jego śmierci, aby powiedzieć jej, że narządy jej syna działają nieprawidłowo i natychmiast przyjechać do szpitala.

Powiedział: Dlaczego cię tu nie ma? A ja powiedziałam: „Policjanci powiedzieli, że nie mogę wejść, ponieważ on jest aresztowany” – powiedziała w rozmowie z siecią pani Wells. „Lekarz powiedział mi, że mój syn miał zawał serca i że jego nerki są uszkodzone”.

Graeme Massey29 stycznia 2023 07:04

1674972480

Śmierć Tyre’a Nicholsa pokazuje, że policja nie zawsze mówi całą prawdę

Gdy naród zwraca uwagę na śmierć Ty Nicholsa, jest coś, o czym musisz wiedzieć. W takich przypadkach policja nie zawsze mówi całą prawdę. Czasami starają się odwrócić od niego uwagę. Innym razem kłamią wprost.

Więcej szczegółów z pełnej historii.

Graeme Massey29 stycznia 2023 06:08

1674968580

Nie możemy uciec od filmów przedstawiających wykroczenia policji

Oglądanie tych filmów nie jest łatwe, ponieważ sceny mogą być trudne do wymazania z pamięci. Nie są po to, by nas zabawiać. Jednak konieczne jest, aby ludzie oglądali te filmy lub przynajmniej wystarczająca liczba z nas, aby podzielić się tym, co się stało.

Czytać Andrzeja Buncombe’apełna kolumna niezależny Dźwięki.

Graeme Massey29 stycznia 2023 05:03

1674965280

ICYMI: Szef policji w Memphis mówi, że nie ma dowodów na to, że Tire Nichols powinien był zostać zawieszony za lekkomyślną jazdę

Policja powiedziała wcześniej, że doszło do „konfrontacji”, kiedy podeszli do samochodu Nicholsa i uciekł pieszo. Został aresztowany po drugiej „konfrontacji”, podczas której został ciężko ranny.

Nichols, lat 29, zmarł w szpitalu trzy dni później.

Graeme Massey29 stycznia 2023 04:08

1674961500

Podobnie jak George Floyd, Tire Nichols zawołała swoją mamę podczas brutalnego aresztowania przez policję

Później widać, jak przechwalają się, że go uderzyli, w nagraniu pełnym przekleństw.

– Uderzyłbym go sianokosem, psie – mówi jeden z funkcjonariuszy.

Słyszano, jak inny powiedział: „Wskoczyłem i zacząłem go kołysać”.

Andrzeja Buncombe’a On ma tę historię.

Graeme Massey29 stycznia 2023 03:05

1674957744

Wideo ze zdjęciami Nicholsa pokazuje funkcjonariuszy przechwalających się, gdy leżał nieruchomo: „Uderz go prostym sianokosem, psie”.

Po tym, jak władze opublikowały serię filmów, które policja w Memphis uchwyciła, gdy bili i kopali 29-latka podczas pobytu w areszcie na początku tego miesiąca, można usłyszeć, jak funkcjonariusze śmieją się i przechwalają, gdy młodzieniec leży obok nich na podłodze.

Zmarł w szpitalu kilka dni później.

– Uderzyłbym go sianokosem, psie – mówi jeden z funkcjonariuszy.

Słyszano, jak inny powiedział: „Wskoczyłem i zacząłem go kołysać”.

Przeczytaj całą historię tutaj:

Graeme Massey29 stycznia 2023 02:02

1674954084

Adwokaci rodziny Nicholsów reagują na koniec jednostki Scorpion

„Rodzina Nicholsów i ich zespół prawny uznali decyzję o ostatecznym rozwiązaniu tej jednostki za odpowiednią i proporcjonalną do tragicznej śmierci Sory Nichols, a także za przyzwoitą i sprawiedliwą dla wszystkich mieszkańców Memphis” – powiedzieli Ben Crump i Antonio Romanucci. W oświadczeniu z soboty.

Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości inne miasta podejmą podobne działania z nasyconymi jednostkami policji, aby zacząć budować większe zaufanie w swoich społecznościach. Musimy pamiętać, że to tylko kolejny krok na drodze do sprawiedliwości i odpowiedzialności, ponieważ to wykroczenie najwyraźniej nie ogranicza się do tych wyspecjalizowanych jednostek. To sięga znacznie dalej”.

READ  Wiadomości Borisa Johnsona na żywo: Sharma mówi, że Chiny jeszcze nie potwierdziły obecności na Cop26

Dochodzenie policji w Memphis

Graeme Massey29 stycznia 2023 01:01

1674950484

Protesty w USA trwają dzień po opublikowaniu wideo

Protestujący podnosi pięść podczas pikietowania przed Komendą Główną Policji w Los Angeles w sobotę 28 stycznia 2023 r. W Los Angeles podczas protestu w sprawie śmierci Tire Nicholsa, który zmarł po pobiciu przez mieszkańca Memphis w Tenn.

(AP)

Demonstranci maszerują obok siedziby policji w sobotę 28 stycznia 2023 r. W Memphis w stanie Tennessee, aby zaprotestować przeciwko śmierci Tyre’a Nicholsa, który zmarł po pobiciu przez policję w Memphis.

(AP)

Demonstranci maszerują w sobotę 28 stycznia 2023 r. W Memphis w stanie Tennessee, aby zaprotestować przeciwko śmierci Tire Nicholsa, który zginął po pobiciu przez policję w Memphis.

(AP)

(AP)

Graeme Massey29 stycznia 2023 00:01

1674948684

Tymczasowy pomnik w miejscu pobicia w Memphis

(AP)

(AP)

Graeme Massey28 stycznia 2023 23:31