Tech

Najnowsze przecieki sugerują, że nowe iPhone’y mogą mieć ekrany, które zawsze działają jak Apple Watch

Nowy raport od BloombergMark Gorman mówi, że iPhone 2021 może mieć zawsze włączony wyświetlacz Podobne do Apple WatchI wszystkie telefony z Androidem istnieją już od dłuższego czasu. Gurman napisał w swojej książce Biuletyn włączania Telefony będą miały lepszą żywotność baterii, mniejsze wycięcie na ekranie, lepsze nagrywanie wideo, częstotliwość odświeżania 120 Hz i szybszy układ A15.

To nie pierwszy raz, kiedy przeciek sugerował, że Apple pracuje nad zawsze na ekranach nadchodzących iPhone’ów. Wyciek wspomniał Maxa Weinbacha Wcześniej w tym roku Apple może używać tego samego typu niskotemperaturowych płytek z polikrystalicznego tlenku (LTPO), które jego zegarki używają w przyszłych iPhone’ach.

Jest to zgodne z BloombergWspomniałem wcześniej, że „co najmniej jeden” z czterech nowych iPhone’ów będzie miał wyświetlacz LTPO. Technologia dynamicznie dostosowuje częstotliwość odświeżania ekranu zegarka, aby oszczędzać baterię. analityk Ming Chi Kuo Powiedział również na początku tego roku, że iPhone’y Pro, które pojawią się w tym roku, będą miały wyświetlacze LTPO i częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Oprócz tego, że ekrany iPhone’a są zawsze włączone, Gurman informuje, że Apple prawdopodobnie ogłosi nowego MacBooka Pro tej jesieni, „najpóźniej między wrześniem a listopadem”. Dodaje, że komputery ruszą do produkcji w trzecim kwartale.

READ  Returnal Studio zaleca wyłączenie automatycznych aktualizacji dla PS5 przed aktualizacją

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment