Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mario Kart 8 Deluxe Datamine ujawnia zaktualizowany baner turniejowy boostera

Zdjęcie: Nintendo

Aktualizacja [Tue 22nd Mar, 2022 11:30 GMT]: Mieliśmy więc czas, aby zagłębić się w nowe tory, które pojawiły się w Wave 1 w Mario Kart 8 Deluxe. Ulepszony korytarz kursu. Z dodatkowymi szczegółami dodanymi do utworów – niektóre całkowicie odnowione wizualnie – jest wiele małych ukłonów w historii Mario, a także kilka zabawnych małych odniesień.

Ta wielkanocna atrakcja została zauważona w Coconut Mall, ulubionym utworze fanów Mario Kart Wii. W centrum handlowym można teraz zobaczyć banery w kropki wokół niektórych ostrzejszych torów. Ale, jak w każdym kompleksie handlowym, alejki są ozdobione różnymi sklepami, od księgarni Kamek po Fire Flower Curry House. Jednak w szczególności dwa interfejsy mogą wskazywać na przyszłość Booster Course Pass. (Dzięki, GameXplain!)

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, Vanilla Lake z Super Mario Kart Dane zostały już zaktualizowane, ale jest już sklep i kilka plakatów rozrzuconych po całym centrum handlowym Vanilla Lake Winter Sports Equipment. Wygląda więc na to, że wszystko zostało potwierdzone?

Najciekawszy jest jednak drugi sklep – ten, który nie został przechwycony przez datamin, ale podobnie jak Vanilla Lake jest w Wycieczka Mario Kart. Sklep Dino Dino Outdoor & Camping Goods jest miłym, małym nawiązaniem do Dino Dino Jungle z Mario Kart: Podwójna kreskaw komplecie z charakterystycznym dinozaurem Dory jako logo sklepu.

Oczywiście Mario Kart nie jest obcy tak małym ukłonom w stronę swojej przeszłości, ale byłoby dziwnie umieścić tutaj te gesty bez ich późniejszego pojawienia się. Tylko czas pokaże, czy musimy kupić sprzęt do sportów zimowych, czy rozbić namiot i obozować w prehistorycznym lesie!


oryginalna historia [Tue 18th Mar, 2022 05:30 GMT]: Pierwsza fala Mario Kart 8 DeluxeNadszedł Booster Course Pass i zdecydowanie jest w nim już datamin. Najnowsze odkrycie w środku Wersja 2.0.0 Zaktualizowany baner – pokazujący zestaw niezapowiedzianych wcześniej kursów.

READ  Serwery Tiny Tina's Wonderlands zostały wyłączone bez wyjaśnienia od oprogramowania Gearbox

Fani mogli zawęzić listę utworów w banerze do następujących tras (poprzez „Pan Nantendo’ na Twitterze):

– Sydney Sprint (wycieczka)
– LA Okrążenia (wycieczka)
– Minuta nowojorska (okrągła)
– Przylądek Kuby (WE)
– Maple Treeway (Wii)
Arena Mario (SNES)
– Jezioro Waniliowe (SNES)
Tęczowa droga (3DS)

To nie wszystko. podczas gdy my Znam już nazwy kubkawydaje się, że jedna osoba – znana jako „rybak6564’ na Twitterze (Przez „płatki owsiane”’) – Poszedłem o krok dalej i stworzyłem łatkę, która prawdopodobnie ujawni, z której gry Mario Kart pochodzą oba utwory DLC. Oto spojrzenie:

Oczywiście wszystkie te informacje zostały zmodyfikowane – nie ma więc żadnej gwarancji, że cokolwiek, o czym wspomniano powyżej, koniecznie pojawi się w przyszłej fali Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course DLC.

Ta nowa zawartość do pobrania do Mario Kart 8 Deluxe będzie dostępna do końca 2023 roku i zawiera łącznie sześć fal, dziesięć nowych pucharów i 48 torów. Możesz przeczytać więcej w naszym szczegółowym przewodniku:

Jakie turnieje chciałbyś dodać do Mario Kart 8 Deluxe w przyszłości? Powiedz nam w komentarzach.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.