Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsze żeberka BBQ w Cleveland

OHIO CITY, OH — Pochodzący z Toronto Nav Singh, kiedy po raz pierwszy przybył do północno-wschodniego Ohio, miał marzenie — otworzyć pizzerię. Ale to marzenie zmieniło się, gdy odwiedził przyjaciół w Memphis i odkrył prawdziwego południowego grilla.

Singh przez wiele miesięcy podróżował po zawodach w grillowaniu, aby uczyć się od najlepszych ekspertów kulinarnych w kraju, aby zrozumieć sekret tworzenia wędzonych mięs, które stały się jego obsesją. Następnie wrócił do północno-wschodniego Ohio, aby wyremontować pizzerię, którą wcześniej kupił do wędzenia grilla.

A oto jak Prawdziwy wędzony grill – wcześniej znana jako Ohio City BBQ – powstała.

Pół żeberka z surówką, mac n cheese i fasolką po bretońsku z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowanego pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

Choć wciąż stosunkowo nowy dla smakoszy z Cleveland, Sing BBQ został wybrany przez czytelników jako jeden z 20 finalistów w wyszukiwaniu najlepszego grilla w północno-wschodnim Ohio przez cleveland.com w 2018 roku.

W tym roku, cleveland.comLepszy zespół niż Cleveland wyjący I Doradca podróży W rankingu nasi kulinarni eksperci zapytali również, gdzie znaleźć najlepsze żeberka w Krainie — i po raz kolejny na szczycie znalazł się Singh’s Bone Shop. Zgromadził również wystarczającą liczbę rekomendacji czytelników, aby zająć trzecie miejsce w końcowej ankiecie czytelników.

Sloppy Potatoes with Becon – sezonowane frytki polane wieprzowiną SmoQ’ed i sosem BBQ z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowanej pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

Pomimo trudnych chwil w ciągu ostatnich lat, Singh nadal jest dumny ze swojego grilla, w którym uczestniczy codziennie „od rana do wieczora”.

Covid – wraz z problemami z łańcuchem dostaw i barierami kadrowymi – zebrał niewielkie żniwo operacyjne, podobnie jak w przypadku innych restauracji w NEO.

Ale to była długa i kontrowersyjna walka prawna między Miasto grilla w Kolumbii i Ohio City BBQ w związku z domniemanym naruszeniem znaku towarowego, które spowodowało ogromne straty.

Polish Girl – kiełbasa w bułce, z frytkami, naszym autorskim sosem BBQ, surówką i szarpaną wieprzowiną z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowanego pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

Singh mówi, że zarejestrował markę „Ohio City BBQ” i otworzył ją ponad dwa lata przed tym, jak City BBQ założyło swój pierwszy sklep w Greater Cleveland. Ale bitwa sądowa, w której Singh mówi, że walczył z niewielką armią prawników korporacyjnych, była trudna i kosztowna. W końcu zgodził się na zmianę nazwy swojego sklepu. Powiedział, że ten ruch kosztował go „więcej biznesu, niż mogę sobie wyobrazić”, głównie w postaci dezorientacji klientów.

„Spędziłem dużo czasu, zmieniając nazwę w mediach społecznościowych i wykazach na Yelp, TripAdvisor i Google – i ze wszystkimi usługami dostawy. Ale nie pomyślałem o takich rzeczach jak Alexa i Siri i podobnych aplikacjach. zapytaj ich teraz, gdzie jest Ohio City BBQ… Powiedzą, że jesteśmy zamknięci na stałe.

Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowany przy 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

„Nie wiedziałem, kiedy zgodziłem się, że zmiana nazwy spowoduje tyle zamieszania. Sprzedaż była tak niska, a koszty tak wysokie, ponieważ musiałem zmienić nazwę wszystkiego. Ale życie toczy się dalej, jest w porządku”.

Pomimo swojej frustracji Singh uważa, że ​​jego jedzenie wciąż mówi samo za siebie. Nadal korzysta z oryginalnych receptur, które opracował ze swoim oryginalnym mistrzem Eddiem J.. i nadal tworzy od podstaw własne sosy – Sweet & Smoky, Hotter than Hell, Bold & Gold.

Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowany przy 3829 Lorain Ave. Cleveland — zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

„Utrzymaliśmy prostotę. Nie dodaliśmy wiele do nowego menu. Konsekwencja i prostota są kluczem do mojego jedzenia, a Cleveland do tej pory nas wspierał. „

Jedyny oszust Singha: „Dodaliśmy owoce morza, ponieważ otrzymywałem na nie wiele zamówień od klientów. To skłoniło mnie do zakupu nowej patelni, aby chronić się przed zanieczyszczeniem krzyżowym”.

„Nadal zdecydowanie moje żebra, żeberka i żeberka są moją największą sprzedażą” – powiedział ze śmiechem. „Kiedy skończą nam się żeberka, mamy kłopoty”.

Weekendy to dni, w których klienci mogą być rozczarowani.

Pół żeberka z surówką, mac n cheese i fasolką po bretońsku z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowanego pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

„Klienci wychodzili, bo skończyły nam się żeberka, krzycząc:„ Jak w sklepie z grillem może zabraknąć żeberek? Ale prawda jest taka, że ​​na wędzarni możemy ugotować tylko tyle. Mięso gotuje się przez cztery godziny, więc jestem ograniczony tym, ile mogę zrobić.

Klienci, którzy przyjadą późno w ciągu dnia i przegapią żeberka, mają możliwość spróbowania słynnych polskich chłopców Singha lub szeregu przystawek z mostka lub szarpanej wieprzowiny, w tym makaronu i sera z mostkiem lub świeżo upieczonych frytek nadziewanych szarpaną wieprzowiną i serem sos.

Brisket Mac (Mac Daddy) – domowy makaron i ser z sosem SmoQ’ed i sosem BBQ z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowanego pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

Singh zaczyna swój dzień przed wschodem słońca, przygotowując wędzarnię i mięso do gotowania, a następnie spędza poranek na przygotowaniu świeżych dodatków na ten dzień, uważnie obserwując mięso, aby się nie rozgotowało. Popołudnia spędzane są przed domem, dbając o to, by klienci byli dobrze odżywieni i zadowoleni.

„Jestem tutaj codziennie od rana do wieczora. Ale to było moje marzenie i pomimo wszystkich wyzwań, jakie przyniosły ostatnie lata, to jest moje spełnienie marzeń. „Mogę spojrzeć każdemu w oczy i wiem, że jedzenie, które tam wkładam, to najlepsze, co mogę zrobić”.

Chicken Po’Boy – kurczak bez kości w bułce, posypany frytkami, charakterystycznym sosem BBQ i sałatką z Real Smoq’ed BBQ, zlokalizowany pod adresem 3829 Lorain Ave. Cleveland – zdjęcie: Yadi Rodriguez, cleveland.com

„Utrzymuję wszystko świeże. Nie gotuję rzeczy i nie przechowuję ich przez dzień lub dwa. I nie zamrażamy rzeczy. Gotuję tyle, ile mogę, i sprzedaję to świeże. Najważniejsza jest jakość i to jest na czym się skupiamy”.

READ  „Brighter Tomorrow” Naniego Morettiego otwiera się mocno we Włoszech przed Cannes, gdy reżyser łapie Netflix