Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprzedawanie miłośników zachodu słońca podzielonych na Jason porównuje różnicę wieku randki chrischel

Długo wyczekiwany nowy sezon Sprzedaż zachodu słońca wylądował na Netflixa. Program niemal natychmiast zajął pierwsze miejsce w USA i to pomimo rozczarowania ulubieńcem fanów Krystyna Quinn No show, reality show nie jest pozbawiony dramatu.

Jednym z głównych punktów programu jest – co nie jest zaskoczeniem – burzliwe życie miłosne gwiazd. W szczególności dyskusja na temat różnych różnic wieku między partnerami w programie.

W szóstym sezonie widzowie dowiadują się więcej o Chrishel StauseZwiązek australijskiego piosenkarza J Flipa. 41-letni agent nieruchomości i aktor żonaty 29-letnia J (prawdziwe nazwisko Georgia Claire Flippo) po roku bycia razem, a Stause podpisała majowy post o ich związku: „Miłość nie zawsze idzie zgodnie z planem… czasami jest nieporównywalnie lepsza”.

Wcześniej Stause umawiał się z Jasonem Oppenheimem, prezesem Oppenheim Group i byłym chłopakiem koleżanki z klasy i bliskiej przyjaciółki Stause, Mary Fitzgerald.

Pomimo emocjonalnego pojawienia się na zjeździe, Oppenheim również poszedł dalej i teraz spotyka się z modelką Mary Lou Nork. Życie miłosne Oppenheima, lat 45, jest tematem wielu plotek, nie tylko ze względu na 20-letnią różnicę wieku z Norkiem, ale także pojawienie się innej agentki nieruchomości z Oppenheim Group, Nicole Young, która również spotykała się z Jasonem Oppenheimem.

W szczególnie niezręcznej scenie sezonu 6 Jason Oppenheim i Chrishell Stause siadają, aby omówić dramat biurowy. Po tym, jak Stause żartował na temat wieku Oppenheima, odpowiedział: „Ile znowu ma lat G?” Poprzez roztrzęsiony śmiech porównują różnice wieku w związkach, a Stause mówi: „Jestem młodszy od ciebie!” Po porównaniu wieku Oppenheim powiedział: „Myślę, że mamy młodszych ludzi, niż się spodziewaliśmy”, podnosząc poprzeczkę i podsumowując: „Nadal to rozumiemy”.

Scena spotkała się z mieszaną reakcją widzów, z pewną krytyką prób porównania relacji.

Poczekaj, różnica wieku 11 lat i różnica wieku 21 lat jest tak różna. „Krishel nie jest jak Mary i Jason” – napisała jedna osoba na Twitterze.

READ  Szlak sztuki w East Auckland - Times

Nicole próbuje wyrównać 12-letnią różnicę wieku między Chrishell i G-Flip oraz 21-letnią różnicę wieku między Jasonem i Marie-Lou, co jest tym, do czego wszyscy ludzie dążą. #Wyprzedaż Zachodu SłońcaInna osoba napisała na Twitterze, podczas gdy inna powiedziała: „Myślę, że Mary jest tak bogata, mówiąc o wieku dziewczyny Jasona, a nie o garnku, który nazywa czajnik czarnym”. #Wyprzedaż Zachodu Słońca. „

Chociaż serial powraca z całym swoim dramatyzmem, wszyscy ulubieńcy fanów nie są, a fani czują się zawiedzeni nieobecnością Kristen Quinn, która pojawiała się w co drugim sezonie od początku serialu.

W jej miejsce show ma dwóch nowych klientów siedzących w zawsze zatłoczonym biurze — Young, która według niej pracuje w agencji od 2014 roku. Linkedini Bre Tessie.