Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprzedawanie miłośników zachodu słońca podzielonych na Jason porównuje różnicę wieku randki chrischel

Sprzedawanie miłośników zachodu słońca podzielonych na Jason porównuje różnicę wieku randki chrischel

Długo wyczekiwany nowy sezon Sprzedaż zachodu słońca wylądował na Netflixa. Program niemal natychmiast zajął pierwsze miejsce w USA i to pomimo rozczarowania ulubieńcem fanów Krystyna Quinn No show, reality show nie jest pozbawiony dramatu.

Jednym z głównych punktów programu jest – co nie jest zaskoczeniem – burzliwe życie miłosne gwiazd. W szczególności dyskusja na temat różnych różnic wieku między partnerami w programie.

W szóstym sezonie widzowie dowiadują się więcej o Chrishel StauseZwiązek australijskiego piosenkarza J Flipa. 41-letni agent nieruchomości i aktor żonaty 29-letnia J (prawdziwe nazwisko Georgia Claire Flippo) po roku bycia razem, a Stause podpisała majowy post o ich związku: „Miłość nie zawsze idzie zgodnie z planem… czasami jest nieporównywalnie lepsza”.

Wcześniej Stause umawiał się z Jasonem Oppenheimem, prezesem Oppenheim Group i byłym chłopakiem koleżanki z klasy i bliskiej przyjaciółki Stause, Mary Fitzgerald.

Pomimo emocjonalnego pojawienia się na zjeździe, Oppenheim również poszedł dalej i teraz spotyka się z modelką Mary Lou Nork. Życie miłosne Oppenheima, lat 45, jest tematem wielu plotek, nie tylko ze względu na 20-letnią różnicę wieku z Norkiem, ale także pojawienie się innej agentki nieruchomości z Oppenheim Group, Nicole Young, która również spotykała się z Jasonem Oppenheimem.

W szczególnie niezręcznej scenie sezonu 6 Jason Oppenheim i Chrishell Stause siadają, aby omówić dramat biurowy. Po tym, jak Stause żartował na temat wieku Oppenheima, odpowiedział: „Ile znowu ma lat G?” Poprzez roztrzęsiony śmiech porównują różnice wieku w związkach, a Stause mówi: „Jestem młodszy od ciebie!” Po porównaniu wieku Oppenheim powiedział: „Myślę, że mamy młodszych ludzi, niż się spodziewaliśmy”, podnosząc poprzeczkę i podsumowując: „Nadal to rozumiemy”.

Scena spotkała się z mieszaną reakcją widzów, z pewną krytyką prób porównania relacji.

Poczekaj, różnica wieku 11 lat i różnica wieku 21 lat jest tak różna. „Krishel nie jest jak Mary i Jason” – napisała jedna osoba na Twitterze.

READ  Wielokulturowe festiwale na Fed Square

Nicole próbuje wyrównać 12-letnią różnicę wieku między Chrishell i G-Flip oraz 21-letnią różnicę wieku między Jasonem i Marie-Lou, co jest tym, do czego wszyscy ludzie dążą. #Wyprzedaż Zachodu SłońcaInna osoba napisała na Twitterze, podczas gdy inna powiedziała: „Myślę, że Mary jest tak bogata, mówiąc o wieku dziewczyny Jasona, a nie o garnku, który nazywa czajnik czarnym”. #Wyprzedaż Zachodu Słońca. „

Chociaż serial powraca z całym swoim dramatyzmem, wszyscy ulubieńcy fanów nie są, a fani czują się zawiedzeni nieobecnością Kristen Quinn, która pojawiała się w co drugim sezonie od początku serialu.

W jej miejsce show ma dwóch nowych klientów siedzących w zawsze zatłoczonym biurze — Young, która według niej pracuje w agencji od 2014 roku. Linkedini Bre Tessie.