Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na aukcjach wystawiane są zegarki Rolex przestępców oraz torebki Chanel i Louis Vuitton

Zegarki Rolex, torebki Louis Vuitton i pierścionki z brylantami są jednymi z przedmiotów wystawionych na aukcję w tym tygodniu, po ich wyjściu. Schwytany od przestępców.

Wilson Auctions Odpowiedzialny za sprzedaż nielegalnych wygranych przejętych przez siły policyjne w całym kraju, w tym Merseyside. Aukcja w tym miesiącu odbędzie się online w czwartek 29 kwietnia.

Do luksusowych przedmiotów rzucanych pod młotek należą zegarki Rolex, Tag Heuer i Raymond Weil, a także designerskie torebki takich marek jak Chanel, Louis Vuitton i Celine.

Oferenci będą również mieli okazję nabyć szeroką gamę szlachetnej biżuterii, od pierścionków z 18-karatowego złota i diamentów po rubiny, szmaragdy i szafiry.

Aukcja rozpocznie się o 11:00 w czwartek i zakończy o 11:00 następnego dnia, dając potencjalnym kupującym 24 godziny na składanie ofert online.

Pod młotkiem znajdą się również torebki Louis Vuitton

Otrzymuj biuletyny z najnowszymi wiadomościami, sportem i aktualnościami z Liverpoolu od ECHO Rejestracja tutaj.

„Internetowa aukcja dóbr luksusowych w tym miesiącu to świetna okazja dla oferentów do zainwestowania w piękną biżuterię, w tym w nowe przedmioty odpowiadające wszystkim gustom i stylom” – powiedział Michael Strait, koordynator sprzedaży rządowej w Wilsons Auctions.

Popularne opcje, w tym zegarki o wysokiej wartości i wybór markowych torebek, zostaną również uwzględnione, umożliwiając klientom składanie ofert na wysokiej jakości, bardzo poszukiwane towary luksusowe w przystępnej cenie, z komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych.

„Jesteśmy dumni, że możemy organizować aukcje w imieniu naszego rządu i naszych klientów z organów ścigania, którzy odnotowali znaczny wzrost w całej grupie.

Całodobowa aukcja internetowa rozpocznie się o godzinie 11:00 w czwartek 29 kwietnia
Całodobowa aukcja internetowa rozpocznie się o godzinie 11:00 w czwartek 29 kwietnia

„Odgrywamy znaczącą rolę w realizacji znacznej ilości aktywów w imieniu tych klientów, a na tych aukcjach w ostatnich latach zobowiązaliśmy się zwrócić 120 milionów funtów do skarbu państwa”.

Ta aukcja będzie prowadzona wyłącznie w trybie online, a wszystkie elementy można obejrzeć na aukcjach Wilsons, a po więcej informacji wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].

READ  Interesuje Cię 60 fps na PS5?

Aby zarejestrować się do tej aukcji, przejdź do wilsonsauctions.com

Aby uzyskać aktualne informacje na temat wszystkich aukcji, śledź Wilsons Auctions na Facebookuwilsonsauctionsltd lub przejdź do wilsonsauctions na Twitterze i Instagramie.