Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na aukcjach wystawiane są zegarki Rolex przestępców oraz torebki Chanel i Louis Vuitton

Zegarki Rolex, torebki Louis Vuitton i pierścionki z brylantami są jednymi z przedmiotów wystawionych na aukcję w tym tygodniu, po ich wyjściu. Schwytany od przestępców.

Wilson Auctions Odpowiedzialny za sprzedaż nielegalnych wygranych przejętych przez siły policyjne w całym kraju, w tym Merseyside. Aukcja w tym miesiącu odbędzie się online w czwartek 29 kwietnia.

Do luksusowych przedmiotów rzucanych pod młotek należą zegarki Rolex, Tag Heuer i Raymond Weil, a także designerskie torebki takich marek jak Chanel, Louis Vuitton i Celine.

Oferenci będą również mieli okazję nabyć szeroką gamę szlachetnej biżuterii, od pierścionków z 18-karatowego złota i diamentów po rubiny, szmaragdy i szafiry.

Aukcja rozpocznie się o 11:00 w czwartek i zakończy o 11:00 następnego dnia, dając potencjalnym kupującym 24 godziny na składanie ofert online.

Pod młotkiem znajdą się również torebki Louis Vuitton

Otrzymuj biuletyny z najnowszymi wiadomościami, sportem i aktualnościami z Liverpoolu od ECHO Rejestracja tutaj.

„Internetowa aukcja dóbr luksusowych w tym miesiącu to świetna okazja dla oferentów do zainwestowania w piękną biżuterię, w tym w nowe przedmioty odpowiadające wszystkim gustom i stylom” – powiedział Michael Strait, koordynator sprzedaży rządowej w Wilsons Auctions.

Popularne opcje, w tym zegarki o wysokiej wartości i wybór markowych torebek, zostaną również uwzględnione, umożliwiając klientom składanie ofert na wysokiej jakości, bardzo poszukiwane towary luksusowe w przystępnej cenie, z komputerów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych.

„Jesteśmy dumni, że możemy organizować aukcje w imieniu naszego rządu i naszych klientów z organów ścigania, którzy odnotowali znaczny wzrost w całej grupie.

Całodobowa aukcja internetowa rozpocznie się o godzinie 11:00 w czwartek 29 kwietnia
Całodobowa aukcja internetowa rozpocznie się o godzinie 11:00 w czwartek 29 kwietnia

„Odgrywamy znaczącą rolę w realizacji znacznej ilości aktywów w imieniu tych klientów, a na tych aukcjach w ostatnich latach zobowiązaliśmy się zwrócić 120 milionów funtów do skarbu państwa”.

Ta aukcja będzie prowadzona wyłącznie w trybie online, a wszystkie elementy można obejrzeć na aukcjach Wilsons, a po więcej informacji wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected]

READ  Diablo 2: Wskrzeszenie wciąż cierpi z powodu przerw w piekielnych sługach

Aby zarejestrować się do tej aukcji, przejdź do wilsonsauctions.com

Aby uzyskać aktualne informacje na temat wszystkich aukcji, śledź Wilsons Auctions na Facebookuwilsonsauctionsltd lub przejdź do wilsonsauctions na Twitterze i Instagramie.