Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Telewizor OLED Bravia firmy Sony z funkcjami gier PS5 może być Twój w dobrej cenie

Telewizor OLED Bravia firmy Sony z funkcjami gier PS5 może być Twój w dobrej cenie

Zdjęcie: Push Square

Być może przegapiłeś linię Sony OLED Bravia XR A80K, ponieważ bądźmy szczerzy, konwencje nazewnictwa telewizorów są mylące i istnieje wiele podobnych modeli. Jednak ten pad jest wart uwagi, ponieważ zawiera mnóstwo funkcji gier dostępnych wyłącznie na PS5, w tym automatyczne mapowanie tonów HDR (które twierdzi, że poprawia jakość obrazu) i automatyczne przełączanie gatunków (które ma na celu zapewnienie, że zawsze jesteś w właściwa pozycja bez względu na wszystko). zrobione z konsolą). To jest jakaś klasyczna synergia Sony w grze, prawda?

W każdym razie, jeśli szukasz nowego panelu, 55-calowa wersja tego monitora jest obecnie dostępna z 35-procentową zniżką. Amazonka, oszczędzając 700 $. To obniża całkowitą cenę z 1999 USD do 1298 USD. Oszczędności uzyskasz również w opcjach 65 i 77, ale niestety nie są one zbyt duże. Jednak połączyliśmy je wszystkie poniżej:

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie to linki partnerskie, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Pod względem recenzji monitor ten ocenia się bardzo wysoko. Jako szanowana witryna ze sprzętem Przewodnik Tomka Uwagi: Chociaż panel nie jest idealny, zapewnia świetną jakość obrazu i bardzo solidny dźwięk. Jak na ironię, zastrzeżenie polega na tym, że opóźnienie wejściowe jest nieco wysokie, co oznacza, że ​​nie jest idealne dla tych responsywnych, konkurencyjnych gier.

READ  Kolekcja interaktywna Annapurna zawiera 12 popularnych gier na jednym urządzeniu Switch