Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsza duża aktualizacja Monster Hunter Rise pojawi się jutro

Nowe potwory, nowe zadania i nowe kosmetyki.

Z niecierpliwością oczekiwana pierwsza duża aktualizacja została szczegółowo opisana dla Monster Hunter Rise, wymykając się przed końcem miesiąca, gdy nadejdzie 28 kwietnia – zaledwie dzień po tym, jak aktualizacja została szczegółowo opisana na wydarzeniu cyfrowym Capcom. Przynosi mnóstwo nowych wyzwań i potworów, a także jedną niepożądaną modyfikację, w której edycja postaci jest teraz głęboko zablokowana za zaporą.

Jak wcześniej ujawnił Capcom, w ramach aktualizacji pojawią się nowe potwory, wraz z Chameleosem – napiętym starszym smokiem, który został po raz pierwszy wprowadzony w Monster Hunter 2 i który od tamtej pory pojawił się tylko w przelotnych występach – dołączyły do ​​niego groźniejsze i najtrudniejsze wersje Apex. Rascals Bastards Diablos i Rathalos. Jest też zaskakujący rekwizyt nowych Starych Smoków w postaci Teostry i Kushala Deora.

Potwory Apex będą teraz pojawiać się również podczas zwykłych misji, a także będą dostępne więcej regularnych misji, z nowymi przygodami dla jednego gracza, a także z misjami czasowymi. W ramach aktualizacji pojawi się również nowy zestaw misji na Arenie, a także bardziej wymagające Rampages i kilka nowych misji fabularnych. Wprowadzono również wielowarstwową tarczę, a także kilka nowych płatnych elementów kosmetycznych DLC.

Jednak ta bezpłatna główna aktualizacja Monster Hunter Rise nie zakończy niedokończonej historii gry podstawowej, wraz z aktualizacją 3.0 pod koniec maja, która wprowadzi zupełnie nowe zakończenie, a także wybór nowych potworów. Patrząc na to, jak właśnie podniósł się pułap HR, a jutro pojawi się cały świat nowych funkcji, mamy nadzieję, że będzie ich więcej niż wystarczająco, abyśmy byli zajęci do tego czasu.

Najbardziej niepokojące jest jednak to, że ta nowa aktualizacja wydaje się blokować funkcję za płatnym DLC, z możliwością zmiany wyglądu twojej postaci – coś, co możesz obecnie robić tak, jak chcesz, choć na ograniczonej pojemności – potrzebujesz płatnego przedmiotu. Capcom oferuje graczom pierwszego gracza za darmo, chociaż nie jestem pewien, czy jest to szczególnie hojne, biorąc pod uwagę szerszy obraz, chociaż jest to zgodne z Monster Hunter World, który zawierał również płatne kupony do edycji postaci.

READ  Prototyp Nintendo Switch OLED debiutuje publicznie w Japonii

Monster Hunter Rise został wprowadzony na Nintendo Switch w zeszłym miesiącu i naprawdę na to wygląda Jedna z najlepszych gier 2021 roku. Jeśli szukasz sposobu na przygotowanie się do aktualizacji z tego tygodnia, oto ona Krótki przewodnik po bezbolesnych postępach w wysokiej randze.