Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że 16 kopii Final Fantasy jest na wolności na tydzień przed premierą

Mówi się, że 16 kopii Final Fantasy jest na wolności na tydzień przed premierą

Według kilku użytkowników mediów społecznościowych, którzy zaczęli publikować zdjęcia i szczegóły gry, fizyczne kopie Final Fantasy 16 pojawiły się na wolności na ponad tydzień przed oficjalną premierą.

Podczas gdy detaliczne wycieki ostatnich gier są powszechne ze względu na czas potrzebny na wysłanie gry do punktu sprzedaży detalicznej, fakt, że gra faktycznie trafiła w ręce graczy tydzień temu oznacza, że ​​​​media społecznościowe wkrótce zostaną przepełnione spoilerami.

Jak dotąd spoilery, do których nie będziemy się tutaj odnosić, dotyczą głównie początku gry. Jednak, oczywiście, gdy gracze spędzają z nim więcej czasu, spoilery zaczną pojawiać się w dalszej części gry.

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na korzystanie z funkcjonalnych plików cookie w Preferencje plików cookie.

Final Fantasy 16 zadebiutuje na PlayStation 5 22 czerwca. Grywalne demo gry jest już dostępne do pobrania.

W naszej zapowiedzi Final Fantasy 16 opublikowanej w zeszłym miesiącu powiedzieliśmy, że gra ma potencjał, aby stać się jednym z najlepszych tytułów w serii, która rozpoczęła się w 1987 roku i rozeszła się w ponad 173 milionach egzemplarzy do marca 2022 roku.

„Final Fantasy 16 ma potencjał, by pretendować do miana definiującego RPG pierwszej generacji” – napisaliśmy. „Dzięki nieszablonowym walorom produkcyjnym i muzyce, która zwali z nóg, gra zrobiła niesamowicie mocne wrażenie”.

Producent Final Fantasy 16, Naoki Yoshida, niedawno powiedział, że „ostatecznie” chciałby zobaczyć wersję gry na PC. Gra jest czasowo dostępna wyłącznie na PS5, a najnowszy zwiastun mówi, że nie zostanie wydana na żadne inne systemy przed 31 grudnia 2023 r.

Ujawniono również, że Square Enix dyskutowało o możliwości upuszczenia figurek z tytułów gier Final Fantasy.