Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tom Holland żałuje, że nie nawiązał kontaktu z Andrew Garfieldem po tym, jak zastąpił go jako Peter Parker

Tom Holland żałuje, że nie nawiązał kontaktu z Andrew Garfieldem po tym, jak zastąpił go jako Peter Parker

Spider-Man: Nie ma drogi do domu Gwiazda Tom Holland przyznał, że żałuje tego, jak poradził sobie z przejęciem roli Petera Parkera od Andrew Garfielda, ale ujawnił, że są teraz „Spider Boys”.

Niesamowity Spider-Man 2 Został wydany w większości z negatywnymi recenzjami w 2014 roku, a po tym, jak Sony Pictures zainwestowało dużo pieniędzy w sequel, uznano go za rozczarowanie kasowe, mimo że zarobił ponad 700 milionów dolarów na całym świecie.

W Internecie pojawiła się krytyka dotycząca możliwości, że Andrew Garfield zdenerwuje kierownictwo Sony w Japonii po tym, jak przegapili kolację, ale kiedy Sony Pictures zdecydowało się na współpracę z Marvel Studios, podjęto decyzję o powtórzeniu aktora. więc kiedy Kapitan Ameryka Wojna Domowa Tom Holland był Peterem Parkerem z MCU.

Mówiąc do Reporter z HollywoodHolland – który dzielił ekran z Garfieldem w Spider-Man: Nie ma drogi do domu Przyznał, że trochę żałuje tego, jak poradził sobie z przejęciem roli po poprzedniku.

„Miałam 19 lat, kiedy dostałam obsadę. Byłam tak pochłonięta zdobyciem roli, że nie zastanawiałam się, jak to musiało być dla niego” — powiedziała. mówi aktor. „Gdybym nakręcił swój drugi film i niekoniecznie zostałby przedstawiony tak, jak powinien, a oni zmieniliby mnie, naprawdę miałbym trudności z wyzdrowieniem”.

„Andrew odbił się w tak niesamowity sposób. Szkoda, że ​​nie zadzwoniłem do niego i po prostu nie powiedziałem:„ Wiesz, że nie mogę odrzucić tej okazji ”.

Holland mówi, że był w stanie naprawić sytuację z Garfieldem na planie Żadnego powrotu do domu A teraz między nimi a Tobeyem Maguire’em zawiązała się więź, która ma nieprzewidziane konsekwencje… czat grupowy o idealnie pasującej nazwie!

„Mamy świetny czat grupowy i od czasu do czasu nadrabiamy zaległości. Nazywa się Spider-Boys” ujawnić. „Robiłem imprezę charytatywną w Londynie dla Brothers Trust i pytałem, czy byliby tak uprzejmi i podpisali plakat na aukcję. Najwyraźniej chętnie się zgodzili”.

READ  Google, Microsoft może uzyskać Twoje hasła za pomocą sprawdzania pisowni w przeglądarce internetowej

Jeśli chodzi o to, o czym jeszcze dyskutują, Holland powie tylko: Rzeczy Spider-Mana.

Można znaleźć jego komentarze na temat aktualnego stanu rzeczy Spider-Man 4 Kliknij tutaj.