Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Model Meta Quest 2 o pojemności 256 GB zostanie obniżony o 70 USD od niedzieli.

Model Meta Quest 2 o pojemności 256 GB zostanie obniżony o 70 USD od niedzieli.

Niecały rok po tym, jak Meta podniosła cenę swojego zestawu słuchawkowego Meta Quest 2 VR o 100 USD, firma ponownie obniżyła ceny – choć w modelu 256 GB i tylko o 70 USD – począwszy od niedzieli, 5 marca. Obniżyło to również cenę Meta Quest Pro o 500 USD.

W czasie ubiegłorocznej podwyżki cen, Meta upierała się, że podwyżka jest konieczna, ponieważ „koszty produkcji i wysyłki naszych produktów [have] Teraz jednak mówi, że obniża cenę modelu Meta Quest 2 o pojemności 256 GB z 499,99 USD do 429,99 USD, aby „pozwolić większej liczbie osób poczuć radość z grania i w pełni wciągające wrażenia”.

Obniżka cen wchodzi w życie w niedzielę w wybranych regionach — w szczególności w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Islandii, Włoszech, Japonii, Holandii, Norwegii, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji , Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone — a to będzie oznaczać, że różnica w cenie to tylko 40 USD między modelami 128 GB i 256 GB. Meta nie udostępniła jeszcze zaktualizowanych cen w lokalnych walutach.

Ian przedstawia nam 11 najlepszych gier na premierę PSVR2.

W przypadku Meta Quest Pro — zorientowanego na biznes zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej, który został wprowadzony na rynek pod koniec ubiegłego roku — otrzymałem jeszcze większą zniżkę, a Meta odjął 500 USD od pierwotnej ceny, obniżając koszt jednostkowy do 999,99 USD. .

„Obniżając cenę Meta Quest Pro” – powiedziała Meta w oświadczeniu Ogłaszanie tegoUdostępniamy naszą wiodącą w branży technologię Meta Reality i zestaw wizualny Infinite Display większej liczbie firm i profesjonalistów na całym świecie.

Ceny nowego Meta Quest Pro zaczynają się 5 marca w USA i Kanadzie, ale dopiero 15 marca w USA Wszystkie inne obsługiwane regiony.

Dzisiejsze wiadomości o zniżkach podążają za doniesieniami, że Meta przygotowuje się do wydania nowej wersji Quest 2 — podobno nieco droższej, „co najmniej dwa razy cieńszej i dwa razy cieńszej” — jeszcze w tym roku. Ten opuszczony teraz punkt cenowy 400 USD z pewnością pasowałby do potencjalnego Meta Quest 3.

READ  Oto pięć nowych złośliwych epizodów w Diablo 4, które wkrótce zostaną załatane