Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 niesamowitych gier wideo, które nie zasługują na porażkę

Nie możesz ufać ludziom, Jeremy.

Napisane przez Josha Browna /

Niestety żyjemy w świecie, w którym królują pieniądze. Szczególnie w świecie gier wideo nie ma znaczenia, czy gra wideo zarabia dużo pieniędzy, przebój musi dostać ogromną wypłatę, aby być postrzeganym jako sukces i cieszyć się kontynuacją.

W rezultacie powstało wiele świetnych gier, które ostatecznie uznano za porażkę. Nie ma znaczenia, że ​​przyciągnęli lub nawet zdecydowanie zmiażdżyli zagorzałą grupę fanów, przynosząc nagrody 10/10 i Game of the Year, nie zarobili wystarczająco dużo pieniędzy, aby zagwarantować kolejną grę lub rozszerzone wsparcie ze strony programiści.

Szkoda, bo chociaż niektórych z poniższych gier nie można od niczego oderwać i nadal działają jako kompletne pakiety, one również zasługują na to, by stać się hitem. Okażmy im dziś uznanie, na jakie zasługują.

10. Nocne słońca Marvela

Midnight Suns to pierwsza z dwóch gier Marvela o superbohaterach na tej liście i jest to genialne połączenie taktycznej walki turowej i budowania postaci RPG, a wszystko to osadzone w jednym z najbardziej fascynujących wszechświatów fantasy.

Opierając się na tym, co twórcy już stworzyli w definiującym gatunek XCOM 2, Midnight Suns pozwala graczom wybierać spośród kilku różnych bohaterów i podejmować trudne misje w ciągu dnia, przed powrotem do bazy w nocy, aby spędzić czas na wzmacnianiu relacji i zanurzaniu się . W powyższych opcjach RPG.

Ten drugi element jest zaskakująco największą siłą gry, ponieważ spędzanie czasu z takimi postaciami jak Blade, Wolverine, Spider-Man i nie tylko to marzenie fanów komiksów.

Pomimo doskonałej i długiej kampanii, Midnight Suns nigdy nie udało się znaleźć publiczności. Twórcy zrobili wszystko jak należy, ale niestety wystąpiło wiele opóźnień, a sprzeciw wobec początkowej rozgrywki karcianej gry i premiery pod koniec grudnia sprawiły, że pomimo dobrych recenzji tytuł nie sprzedał się.

READ  Google Chrome właśnie otrzymał aktualizację szybkości

W rezultacie wydawca Take-Two Niektórzy że studio było rozczarowane sprzedażą gry, ponieważ wkrótce potem dyrektor deweloperski Firaxis opuścił firmę.