Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata biorą udział w zawodach pływackich Pro Series; harmonogram transmisji

Najlepsi pływacy z całego świata są głównymi bohaterami wielu medalistów olimpijskich i medalistów mistrzostw świata, którzy w tym tygodniu zmierzą się na żywo w Pro Series w Westmont w stanie Illinois. paw.

Spotkanie rozpocznie się w środę finałami dystansowymi na żywo na USASwimming.org o 18:00 ET. paw Relacja z finałów na żywo w czwartek i piątek o 7. Najciekawsze momenty w sobotę o 12 w południe w CNBC, NBCSports.com/live i aplikacji NBC Sports.

Pełna lista zgłoszeń tutaj.

Katie Ledecky Było to jednak wśród pierwszych wpisów ogłosił wycofanie Wtorek za „bycie trochę pod wpływem pogody”.

Najważniejszym wyścigiem w Westmont może być bieg na 400 m mężczyzn IM w czwartek. Obejmuje wszystkich medalistów z czerwcowych światów – Francuzów Leona Marchandakto potrząsnął Michaela PhelpsaRekord świata, oprócz Amerykanów Carsona Fostera I Ścigaj Caliche’aaktualny mistrz olimpijski.

Marchand, student drugiego roku w Arizonie, który trenował pod okiem trenera Phelpsa przez całą swoją karierę, Boba Bowmanakończąc niepokonany sezon NCAA.

W zeszłym roku Marchand przepłynął 400 m IM na kolejnym spotkaniu Pro Series pod koniec marca z wynikiem 4:10,38, co było rekordowym czasem jak na czwartkowy wyścig, jeśli chodzi o ocenę jego szans na pobicie rekordu świata Phelpsa na lipcowych mistrzostwach świata w Japonii.

W zeszłym roku poprawił swój wynik 4:10,38, wygrywając światy z czasem 4:04,28, drugim najszybszym czasem w historii i nieco powyżej rekordu świata Phelpsa, który wyniósł 4:03,84 z igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2008 r. To ostatni pozostały indywidualny rekord świata Phelpsa. i najdłuższy rekord świata spośród wszystkich istniejących wydarzeń w programie olimpijskim.

Również w tym tygodniu spotkają się: Indywidualni złoci medaliści olimpijscy Bobby’ego FinkaI Ryana Murphy’egoI Lidia JakubiakI Liliowy Król I Szymon Manuel.

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!