Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lewandowski ma nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie grał z Messim

Lewandowski ma nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie grał z Messim

11 kwietnia (Reuters) – Lionel Messi, argentyński napastnik Robert Lewandowski, powiedział, że należy do Barcelony i we wtorek ma nadzieję, że zdobywca Pucharu Świata kapitan Argentyny wróci do klubu La Liga.

Lewandowski, który uczestniczył w prezentacji 18. edycji Sports Solidarity Stories Book, wydarzeniu zbierania funduszy dla Fundacji Lovaasa, powiedział, że chce połączyć się w ataku z Messim, który jest obecnie w Paris Saint-Germain, w przyszłym sezonie.

„Messi należy do Barcelony i jeśli wróci, będzie wspaniale. Wiemy, że jego miejsce jest tutaj, w Barcelonie. Nie wiem, co się stanie, ale mam nadzieję, że zagramy razem w przyszłym sezonie” – powiedział.

Reprezentant Polski mówił także o ostatnich zmaganiach Barcelony, która odpadła w półfinale Copa del Rey po przegranej 4:1 w dwumeczu z zaciekłym rywalem Realem Madryt.

Prowadzą jednak w tabeli LaLiga o 13 punktów, wyprzedzając Real Madryt na 10 meczów przed końcem.

– Skupiamy się na La Liga i brakuje nam punktów, aby ją wygrać, ale nie myślimy o różnicy z Madrytem. Musimy strzelać gole i uszczęśliwiać fanów. Ja i moi koledzy z drużyny ciężko pracujemy, aby wygrać Ligę Mistrzów. tytuł” ​​– dodał 34-latek.

W niedzielę Barcelona jedzie do Getafe.

(Reportaż o Angelica Medina w Mexico City) Montaż autorstwa Christiana Radnedge’a

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

READ  Złoty Medal dla Rachel Barbieri i Donavan Grunden na Mistrzostwach Europy w Aluminium 2022 w Monachium