Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

George’a Briana Taylora 1943-2023 |  Wiadomości, sport, praca

George’a Briana Taylora 1943-2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN — George „Brian” Taylor, lat 79, zmarł spokojnie w piątek, 7 kwietnia 2023 r., w szpitalu St. Elizabeth Youngstown, w otoczeniu rodziny.

George, lepiej znany jako Brian, urodził się 27 października 1943 roku w Youngstown jako syn George’a i Eleanor Kennedy Taylor.

Dorastał w zachodniej części Youngstown, uczęszczał do szkoły św. Brendana, którą ukończył w 1961 roku w Liceum Urszulanek.

Brian służył swojemu krajowi w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, służąc na statku szpitalnym USS Repose AH 16. Brian był odpowiedzialny za zespół techników szczękowo-twarzowych w Wietnamie.

Po powrocie do domu Brian rozpoczyna karierę jako zastępca pracownika Poczty. Zajmował różne stanowiska administracyjne w Urzędzie Pocztowym w Youngstown. Awansował na dyrektora General Postal Facility of Toledo, gdzie był odpowiedzialny za cały ruch pocztowy w północno-zachodnim Ohio. Brian przeszedł na emeryturę w 1992 roku jako naczelnik poczty, a wkrótce potem rozpoczął pracę w Radzie ds. Niepełnosprawności Hrabstwa Mahoning jako kierowca autobusu. Został kierownikiem produkcji w The Rayen Avenue Masco Workshop i przeszedł na emeryturę w 2003 roku.

Aby się zrelaksować, Brian uwielbiał grać w golfa, czytać kryminały, robić stolarkę, chodzić na krótkie wycieczki i oglądać telewizję.

Brian był członkiem Kościoła Mariackiego w Warren.

Brian pozostawił dwie córki, Lisę Taylor z Boardman i Jennifer Corey z Polski. syn Robert Taylor z Chicago; siostry, Beatrice Telshaw z Youngstown, Ellen (George) Streetverdt z Youngstown i Monica (Louis) Lowry z Youngstown; bracia Douglas (Joella) Taylor z Jackson, Ala i Patrick (Diane) Taylor z Lake Milton; siedmioro wnucząt, Lauren Smid, Jacob Taylor, Joshua Taylor, Cole Corey, Katie Taylor, Owen Corey i William Corey; I kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Został poprzedzony śmiercią przez swoich rodziców; Syn Marka Taylora. i jej siostra Margaret Schlueter.

Prywatne nabożeństwo odbyło się w poniedziałek w Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel. Ostatnim miejscem pochówku Bryana będzie cmentarz weteranów Ohio Western Reserve w Reitman.

READ  Najnowsze zasady dotyczące podróży do Albanii, Bułgarii, Litwy, Polski i Rumunii

Rodzina poprosiła, aby danina materialna miała formę datków na rzecz Armii Zbawienia.

Odwiedź stronę www.higgins-reardon.com, aby złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalne zawiadomienie)