Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Miss Supranational Urzędnicy broni Lalili Maswan przed „bezpodstawnymi” plotkami

Miss Supranational Urzędnicy broni Lalili Maswan przed „bezpodstawnymi” plotkami

Lalela MIA była na powitalnym obiedzie Miss Supranational w Polsce, ale urzędnicy twierdzą, że nie bez powodu.

Miss Supranational 2022 Lalela Mswane / Źródło: Miss Południowej Afryki (przez Instagram, @lalela_mswane)

Miss Supranational obroniła swoją posiadaczkę tytułu, Lalilah Maswan.

Piękno KwaZulu-Natal, która pochodzi z Richards Bay, ma wręczyć koronę podczas olśniewającej ceremonii w Polsce 14 lipca.

Ale 26-latek był szczególnie nieobecny, ponieważ uroczystości rozpoczynają się pod koniec czerwca. Powitalna kolacja odbyła się w Hotelu Czarny Potok Resort & Spa w Krynicy Zdroju.

Jej nieobecność doprowadziła do powszechnych spekulacji. Niektórzy zakładali, że Lalia jest chora, inni krytykowali ją za to, że nie przyszła.

– Gdzie jest Lalela? i „Dlaczego Laleli nie ma w Polsce?” To tylko niektóre z pytań zadawanych w mediach społecznościowych. Urzędnicy wyprostowali rekord w tym tygodniu w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Ostatnio pojawiły się bezpodstawne plotki na temat przyczyny # Tęsknię za tobą Obecnie nie w Polsce. Dowiedzieliśmy się, że zemsta Lalili stała się ofiarą #cybernękanie „Z tego powodu jesteśmy całkowicie przeciwni” – powiedziała organizacja.

Przeczytaj także: Wietnam otrzymuje ciepłe powitanie od supergwiazdy, panny Lalili Musuan

Miss Supranational dodała, że ​​Lalela została zarezerwowana na ważne wydarzenie w RPA i jedzie do Polski w ten weekend.

„To wydarzenie jest zgodne z jej ambitnymi celami, a ona ma aprobatę i pełne wsparcie tej organizacji, aby realizować swoje cele zawodowe. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy Cię wkrótce w Polsce, Lalli!”

Andre Slay, dyrektor ds. operacji międzynarodowych, Miss Supranational, również wypowiedział się w tej sprawie.

„Jako osoba, która wciąż przeżywa żałobę po stracie matki, uważam za absolutnie niesmaczne, że osoba, która była przy mnie w 100% w tym czasie, Lalela Mswane, została zaatakowana” – napisał na Instagramie. .

READ  W dniu, w którym silne gradobicie przyniosło parę butów Ted Buss Dixon

Andre dodał, że zachęcał Lalilę do „znalezienia pracy, która jest nie tylko dobra dla jej kariery, ale także z naszym pełnym błogosławieństwem”.

Przeczytaj także: Książę Kaybe: „Niektórzy członkowie rodziny układają dla nas plan finansowy”

Więcej Radia ze Wschodniego Wybrzeża


Lalila wygrała wybory Miss Południowej Afryki w 2021 roku, a następnie reprezentowała kraj na ceremonii Miss Supranational w lipcu 2022 roku. Została pierwszą czarnoskórą kobietą, która wygrała konkurs.

Zwycięstwo absolwentki prawa nastąpiło kilka miesięcy po tym, jak spotkała się z cyberprzemocą w związku z jej decyzją o udziale w konkursie Miss Universe w Izraelu.

Kilka organizacji praw człowieka i partii politycznych wezwało do bojkotu koncertu z grudnia 2021 roku, solidarnie z Palestyną.

Lalila i organizacja Miss SA nie ustępowały, nie pozwalając polityce ingerować w jej „marzenie z dzieciństwa – nosić koronę i reprezentować swój kraj na całym świecie”.

„Każdy, kto chce okraść Lalilę z jej chwili w świetle reflektorów, jest bezduszny i krótkowzroczny. Jest świecącym światłem dla młodych kobiet na całym świecie, pokazując im, że piękno, będąc inteligentnym i wykształconym, jest bardzo możliwe. Nie jesteśmy politycznie zorganizowaną Miss Korowód wszechświata” – napisali urzędnicy w oświadczeniu. To nie jest impreza inspirowana polityką.

Lalila, która na ceremonii zamknięcia przebrała się za „gołębicę pokoju”, zajęła drugie miejsce w imprezie.

Była uczennica szkoły średniej w Pietermaritzburg, Ayanda Thabete, będzie reprezentować Republikę Południowej Afryki w wyborach Miss Supranational 2023.

Wicemistrzyni Miss SA 2022 przyleciała 25 czerwca do Polski, by wziąć udział w przedświątecznych uroczystościach.

„I w mgnieniu oka zaczęłam pisać moją Miss Supranational 2023 na mojej pustej kartce i jedna rzecz będzie wyjątkowa!” napisała na Instagramie przed wyjazdem.

Przeczytaj także: Boity Tholu opowiada o swojej zmieniającej życie operacji zmniejszenia piersi

Źródło głównego zdjęcia: Instagram/@lalela_mswane (Prawa autorskie Miss RPA)

Jak słuchać radia East Coast:

1. Słuchaj East Coast Radio na FM między 94 a 95 FM w swoim radiu.

2. Słuchaj bezpośrednio ECR, klikając tutaj lub pobierając aplikację ECR (iOS/android).

3. Słuchaj East Coast Radio w pakiecie audio DStv

4. Słuchaj nas Amazon Alexa.

Znajdować Radio Wschodniego Wybrzeża na następujących platformach społecznościowych: