Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Data wydania, godzina i gwiazdki

Data wydania, godzina i gwiazdki

„Pan samochód i templariusze” opowiadają o niezwykłych przygodach Tomasza, pasjonata historii sztuki, który znajduje Krzyż templariuszy. To nagłe spotkanie rozpoczyna łańcuch wydarzeń, które wysyłają go na nieoczekiwaną i ekscytującą przygodę. Wraz z innymi emocjami -poszukiwaczy, Tomasz rozpoczyna misję Odsłonić tajemnice ukryte w ruinach.

Data premiery i zwiastun

przez

Netflix jest gotów przedstawić widzom kapryśny polski film „Mr. Car and the Templar”, którego premiera zaplanowana jest na środę, 12 lipca 2023 r., o godzinie 3:00 czasu wschodniego. Niedawno ujawniony oficjalny zwiastun oferuje intrygujące spojrzenie na komiczny chaos, który czeka widzów w tej przezabawnej przygodzie.

Utalentowana i kreatywna obsada

przez

W roli Tomasza występuje utalentowany polski aktor Mateusz Janicki, którego charyzmatyczna kreacja obiecuje urzekać publiczność. Najbardziej znany jest ze swojej wcześniejszej pracy przy filmach takich jak „Marusarz. Tatrzański Orzeł” i „Planet Single”, Janicki błyszczy w zwiastunie filmu, pozostawiając widzów z niecierpliwością na jego portret ekscentrycznego historyka sztuki. Janickiemu towarzyszy obsada, w skład której wchodzą Sandra Drzymalska jako Anka, Przemysław Ploczek jako Petersen i Ewa Blaszczek jako Jeremska i Adam Ferenci jako Gromello. Dzięki ich połączonemu talentowi ta obsada wnosi głębię i energię do swoich ról, podnosząc ogólne wrażenia z oglądania.

Komiksowa przygoda inna niż wszystkie

przez

Chociaż konkretne szczegóły fabuły są nadal tajemnicą, zwiastun wskazuje na zachwycającą mieszankę dziwacznego humoru i chwytającego za serce dramatu. Widzowie mogą spodziewać się zabawnej mieszanki zabawnych i chaotycznych przygód, takich jak Tomasz. i jego towarzysze zagłębiają się w tajemnice otaczające Krzyż Templariuszy. Film obiecuje więc wciągającą eksplorację postaci Tomasza na tle dowcipnych dialogów i ryzykownych sytuacji.

Wizja i oczekiwania reżysera

„Pan samochód i templariusze” w reżyserii Anthony’ego Nikovsky’ego. Znany jest również z pracy przy takich projektach jak „Zoe” i „Podróz”. Dzięki swojej wyjątkowej wizji twórczej Nykowski zapewnia oszałamiające, wciągające wizualnie wrażenia kinowe, które przykuwają widzów do ekranu. Wraz ze zbliżającą się datą premiery, oczekiwanie na tę polską perełkę trwa. Pan Samochód i templariusze w serwisie Netflix zniewoli widzów dziwacznymi postaciami, dzikimi przygodami i niezapomnianymi występami.

READ  Netflix ustala datę premiery trzeciego sezonu polskiego serialu kryminalnego – The Euro TV Place

Pamiętaj, aby zaznaczyć w swoich kalendarzach datę na środę, 12 lipca 2023 r., na godzinę 3:00 czasu wschodniego. Przygotuj się na błyskawiczną podróż do świata „Mr. Samochód i templariusze”. Ta niecodzienna komedia będzie obowiązkową pozycją dla fanów lekkiej rozrywki. I wszystkich, którzy szukają orzeźwiającego, pełnego śmiechu kina.

Podążaj za nami: Facebook | Instagram | Świergot |

youtube | pinterest | wiadomości Google |

Cinetales na YouTube. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować, aby otrzymywać najnowsze filmy i aktualizacje.