Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Lost Begins Day 1 Oxenfree 2 będzie dostępny w serwisie Netflix?

Czy Lost Begins Day 1 Oxenfree 2 będzie dostępny w serwisie Netflix?

Gdy fandom pierwszej gry przygotowuje się do długo oczekiwanej kontynuacji, Oxenfree 2 Lost Signals, w społeczności graczy krąży istotne pytanie. Nie jest tajemnicą, że nadchodzący niezależny tytuł zostanie pokazany na popularnym gigantze streamingowym, Netflix. Fani zastanawiają się, czy będzie dostęp pierwszego dnia, a gra zostanie uruchomiona jeszcze w tym tygodniu.

Opracowany przez Night School Studio, Oxenfree został wydany w styczniu 2016 roku na Windows PC i Xbox. Chodziło o Alex, nastolatkę i nadprzyrodzone wydarzenia na wyspie, które skupiały się na tematach pętli czasu, smutku oraz przeszłości i przyszłości nawiedzających teraźniejszość.

Tytuł zebrał pozytywne recenzje, szczególnie za atmosferę, oprawę i scenariusz. Nic więc dziwnego, że Part 2 jest jednym z najbardziej oczekiwanych niezależnych tytułów 2023 roku. Chociaż pewne opóźnienia przesunęły premierę o dwa lata, wygląda na to, że czekanie wreszcie dobiegło końca.

Premiera Oxenfree 2 Lost Signals zaplanowana jest na 12 lipca 2023 roku. Będzie dostępna na PC z systemem Windows, PlayStation 4 i 5 oraz Nintendo Switch. Co ciekawe, tytuł zadebiutuje również na Androidzie i iOS od Netflix Games.


Referencje Oxenfree 2 Lost będą dostępne pierwszego dnia w grach Netflix

Ku uciesze mobilnych graczy, Oxenfree 2 Lost Signals będzie dostępne pierwszego dnia w serwisie Netflix. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że gracze będą potrzebować aktywnej subskrypcji Netflix, aby pobrać i zainstalować grę. Subskrypcja to jedyna rzecz, której gracze będą potrzebować, aby zagrać w ten tytuł, bez reklam, zakupów w grze i dodatkowych opłat.

Spędź lato w Kaminie. Nie zapomnij o swoim radiu.

OXENFREE II: Lost Signals będzie dostępne od 12 lipca 2023 na Nintendo Switch, PS5, PS4, Steam i w serwisie Netflix.

Dla nieświadomych, akcja nadchodzącej kontynuacji rozgrywa się pół dekady po tym, co wydarzyło się w poprzednim tytule. Skupiamy się na Riley, która wraca do swojego rodzinnego miasta Kamina. Tajemnicze sygnały radiowe pojawiają się ponownie.

READ  Jakim kanałem telewizyjnym jest dziś Oklahoma Nebraska? Transmisja na żywo, czas i jak oglądać online

Mówiąc o grze, Sean Krankel, współzałożyciel i dyrektor studia w Night School, powiedział:

W OXENFREE II: Lost Signals chcieliśmy wykorzystać esencję i świat, który uczynił oryginalną grę tak wyjątkową, jednocześnie zanurzając graczy w zupełnie nowej historii o wyższej stawce. Ta gra była dziełem miłości i możemy nie czekać, aż gracze wcielą się w Riley, kształtując ją, zmieniając jej wybory, życie i przezwyciężając nadprzyrodzone wyzwania, które grożą zniszczeniem jej przyszłości”.

Według twórców, Oxenfree 2 Lost Signals będzie miało zlokalizowane interfejsy i obsługę tłumaczeń na arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi , węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, norweski Bokmal, polski, portugalski (Brazylia), portugalski, rumuński, hiszpański, hiszpański (Hiszpania), szwedzki, turecki, ukraiński i wietnamski.


Powitanie!! Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że Venba zostanie uruchomiona 31 lipca na wszystkich platformach!!

Włożyliśmy w tę grę tyle miłości i troski, że nie możemy się doczekać, aż wszyscy w nią zagracie!

Dla fanów muzyki indie w lipcu 2023 roku pojawi się również długo wyczekiwana gra Venba. Jest to tytuł narracyjny skupiony na indyjskiej matce, która wyemigrowała do Kanady. Podstawowa mechanika obejmuje proces gotowania.

edytowany przez
Anirudha Padmanabhana