Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepszy serial telewizyjny science fiction na Netflix

Najlepszy serial telewizyjny science fiction na Netflix

Netflix transmituje kilka programów telewizyjnych science fiction Oferuje który cieszy się doskonałą treścią międzynarodową. Oto lista najlepszych filmów science fiction na Netflix, które możesz oglądać.

Ciche morze (2021-)

„Ciche morze” to południowokoreański serial telewizyjny z Bae Donną, Gong Yoo i Lee Joonem. Program telewizyjny wyreżyserował Choi Hang-yong.

Historia opowiada o załogowej misji pobrania próbek z księżycowej bazy badawczej. Głównie science fiction, łączy też gatunki takie jak thriller i tajemnica. Program telewizyjny otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i publiczności.

Zagubieni w kosmosie (2018-2021)

Amerykański serial science fiction opowiada o przygodach rodziny kosmicznych kolonistów, których statek został wykolejony. Serial napisali Matt Sasama i Burke Sharpless, a Zach Estrine pełnił rolę showrunnera.

Skorygowany węgiel (2018-2020)

Seria Netflix jest oparta na powieści z 2002 roku o tym samym tytule autorstwa angielskiego pisarza Richarda Morgana. Fabuła kręci się wokół świata, w którym świadomość może zostać przeniesiona do różnych ciał, a Takeshi Kovacs, były żołnierz, który stał się detektywem, zostaje zwolniony z więzienia, aby rozwiązać sprawę morderstwa.

„Altered Carbon” z Chrisem Connerem, Renee Elise Goldsbury i Deaconem Lachmanem.

w nocy (2020-)

„Into the Night” opowiada historię czerwonookiego porwanego przez żołnierza, który wraz z resztą pasażerów przeżywa śmiertelne, globalne wydarzenie na Ziemi. Serial oparty jest na polskiej powieści science fiction z 2015 roku „Stary aksolotl” Jacka Dukaja. W rolach Pauline Etienne, Laurenta Capilotto i Mohameda Kurtulusa.

z dala (2020)

Serial autorstwa Andrew Hinderakera opowiada o amerykańskiej astronautce, która stara się opuścić męża i córkę, by wyruszyć w niebezpieczną misję z międzynarodową załogą kosmiczną.

READ  12 pianistów w finale prestiżowego konkursu chopinowskiego