Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mary Ann Catullo – Nekrologi – Mahoning Valley

17 sierpnia 1933 do 25 maja 2021 (wiek 87)

Boardman – Mary Ann B Catullo, lat 87, zmarła we wtorek rano, 25 maja 2021 r., W Domu Hospicyjnym.

Urodziła się 17 sierpnia 1933 roku w Youngstown jako córka zmarłego Józefa i Anny Sarja Gonda.

Mary Ann ukończyła w 1951 roku Woodrow Wilson High School. Była gorliwą katoliczką, uczęszczała do parafii Matki Bożej Bolesnej, kościoła św. Macieja. Mary Ann poświęciła życie swojej rodzinie i wychowaniu dzieci. Była członkiem Sokoła i Gdonty.

Od lat jest pasjonatką sportu uczestniczenia w imprezach sportowych dla swoich dzieci, wnuków i wnuków. W młodości mogła ją znaleźć w Tawernie Teenie w piątkowy wieczór z dyskiem pirohi. Mary Ann uwielbiała grać w kręgle i chodzić do Mountaineer, aby grać w hazard. Uwielbia też grać w karty, niezależnie od tego, czy gra z rodziną, czy z klubami karcianymi. Wszyscy, którzy ją kochają, będą za nim bardzo tęsknić.

Jej mąż, Daniel Catullo, którego poślubiła 12 lutego 1955 roku, zmarł 28 kwietnia 2005 roku.

Mary Ann miała córkę Daniela Catullo z Polski. Dwóch synów, Stan Catullo z Polski i Joseph (Victoria) Katolo z Boardman; Siedmiu wnuków, Daniel Catullo (Kelly Catullo), Nikki (Anthony) Faris, Anthony (jego narzeczona, Angela Stana) Catullo, Christine Catullo, Carmine (Riana) Catullo, Joseph (Kimber) Catullo Junior i Angelo Catullo; Czterech prawnuków to Antonio Catullo, Nico Faris, Ava Faris i Luciano Catullo; Siostry przyrodnie, Cecilia Cassiano, Carol, Dorothy i Mary Gonda; I wiele siostrzenic, siostrzeńców i kuzynów.

Poprzedzali ją trzej bracia, Joseph, Paul i William Gonda. Oraz jej siostry, Anne Rostier i Angeline Stanwood.

Chrześcijańska msza pogrzebowa odbędzie się w piątek 28 maja 2021 r. O godzinie 10:30 w katedrze św. Kolumby. Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić do kościoła w piątek od 8:30 do 10:15.

READ  Klasyfikacja French Open do rozegrania w sobotę

Rodzina Catullo pragnie szczególnie podziękować pracownikom Shepherd of the Valley w Polsce za całą ich opiekę.

Profesjonalnymi uzgodnieniami zajmuje się Higgins-Reardon Funeral Homes, Boardman-Canfield Chapel.