Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Theresa M Kranz 1934-2021 | Wiadomości, sport, praca

Canfield – Teresa M. Crans, lat 87, żona ukochanego męża dr Charlesa A.Cransa zmarła we wtorek 25 maja 2021 r.

Urodziła się 10 maja 1934 roku w Braddock w Pensylwanii jako córka Johna i Frances Higgenus. Teresa wyszła za mąż za Charlesa 2 lipca 1955 r. I zaczęła wychowywać rodzinę, podczas gdy jej mąż ukończył szkołę medyczną i rezydował w Youngstown. Po odbyciu przez męża trzech lat służby wojskowej, w tym przeprowadzki do San Diego, Kalifornii, Pittsburgha, Pensylwanii i Jacksonville na Florydzie, wróciła do Youngstown, aby wychować pięcioro dzieci.

Teresa lubiła gotować, zwłaszcza przygotowywać gołąbki na przyjęcia dyplomowe swoich wnuków, i chętnie gościła miejscowych i lekarzy. Lubiła częste wycieczki do Myrtle Beach, Karolina Południowa i nie mogła się doczekać różowych gier karcianych w niedzielę z rodziną. Kochała kwiaty i wiosnę, ale przede wszystkim uwielbiała otaczać się rodziną, zwłaszcza wnukami, z których czerpała dumę i radość.

Przeżyła 65 lat temu swojego kochającego męża, doktora Charlesa. Jej pięcioro dzieci, Debbie (Jeff) Kunkle z Choctaw, Oklahoma, Donna Eastleigh z Polski, Darlene (Ron) Brown z Boardman, Dr. Charles (Mara) Kranz Jr. z Camden oraz Mayne i David (Tony) Kranz z Canfield; I 11 prawnuków i 6 prawnuków, w których się zakochałem.

Teresa poprzedziła śmierć rodziców; Rodzeństwo, Thaddeus, Stella, Mary, Clara i Jenny; I jej szwagier Larry.

Przyjaciele zostaną przywitani w piątek, 28 maja 2021 r., Od 16:00 do 18:00 w Vaschak-Kirila Funeral Home, Inc. , Youngstown. Modlitwa zamykająca odbędzie się o godz. 9:30 w sobotę 29 maja 2021 r. W domu pogrzebowym; Msza pogrzebowa odbędzie się o godz. 10:00 w kościele św. Krzysztofa.

Maski będą wymagane w domu pogrzebowym, a także w kościele i na dystansie społecznym.

Aby obejrzeć ten nekrolog lub wysłać kondolencje rodzinie, odwiedź stronę www.vaschak-kirilafh.com.

(Uwaga specjalna)