Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Margit ur. Zelke 1937-2022 | Wiadomości, sport, praca

Zmarł Boardman – Margate B.. Zelke, 85 lat, w piątek 16 września 2022 r. w szpitalu św. Elżbiety Youngstown.

Urodziła się 16 stycznia 1937 roku w Łodzi, jako córka Rudolfa i Wandy Hermann Schweitz.

Margit była gospodynią domową. Ukończyła szkołę średnią w Niemczech i przez rok uczęszczała na Uniwersytet w Lipsku, gdzie studiowała chemię.

Margit była byłym członkiem Kościoła Luterańskiego w Honterus i obecnym członkiem Kościoła Luterańskiego Bethel, gdzie była bardzo aktywna i członkiem grupy pikowania „The Piece Makers”.

Margit uwielbiała spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami. Jej promienny uśmiech dotykał życia wszystkich, których spotkała.

Margit przeżyła 66-letniego męża Alexa A. Zelke, którego poślubiła 22 września 1956 r.; Jej dzieci, Henryk A. Zelik z Kantonu Północnego i Annette M. (Dave) Mullet z Novi, Michigan i Robert (Rev. Becky) Zelke z Canfield; Jej brat Gerd J. (Cathy) Schweitz z Canfield; Jej siostra Helga A. Schoenenberger z Toronto, Kanada; jej wnuki, Michelle (Bobby) Johnson, Melanie, Marisa Mollet, Krystal, Alex, Elise Zelke i Abigail Zelke; oraz jej wnuków, Jamesa i Jacka Johnsonów.

Oprócz rodziców Margit poprzedziła śmierć jej szwagra Otmara Schoenenbergera.

Przyjaciele mogą dzwonić w piątek, 23 września 2022 w godzinach 17-19 w Lane Family Funeral Homes, Anstrom Chapel 5797 Tod Ave. Boardman, OH 44512 i 9-10 rano w sobotę 24 września 2022 r. w kościele luterańskim Bethel, a następnie nabożeństwo pogrzebowe o godz.

Pamiątkowe datki w imieniu Margate można składać na fundusz Betel Lutheran Church Memorial Fund, 425 Crestview Drive, Boardman, OH 44512.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.lanefuneralhomes.com, aby zobaczyć ten nekrolog i przesłać kondolencje.

(uwaga specjalna)

READ  Niemcy oferują Polsce rakiety Patriot do obrony przestrzeni powietrznej