Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Krótkie spojrzenie na eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 | Sporty

Cały czas EST
Ameryka Północna i Środkowa oraz Karaiby
Runda finałowa
Kwalifikują się trzy najlepsze drużyny
Czwarta drużyna awansuje do barażu ze zwycięzcą z Oceanii
GP W dr ten GF GA zwrotnica
Kanada 10 6 4 0 17 5 22
Stany Zjednoczone Ameryki 10 5 3 2 13 7 18
Meksyk 10 5 3 2 13 8 18
Panama 10 5 2 3 14 12 17
Kostaryka 10 3 4 3 7 7 13
Jamajka 10 1 4 5 9 15 7
Zbawiciel 9 1 3 5 4 11 6
Honduras 9 0 3 6 5 17 3
czwartek 27 stycznia
w Kingston, Jamajka

Meksyk 2, Jamajka 1

Stany Zjednoczone 1, Salwador 0

w San Pedro Sula, Honduras

Kanada 2, Honduras 0

Kostaryka 1, Panama 0

niedziela 30 stycznia
w Hamilton, Ontario

Kanada 2, Stany Zjednoczone 0

Meksyk 0, Kostaryka 0

Panama 3, Jamajka 2

w San Pedro Sula, Honduras

Honduras kontra Salwador, 19:05

Środa 2 lutego
w Kingston, Jamajka

Jamajka vs Kostaryka, 19:00

Stany Zjednoczone – Honduras, 19:30

Meksyk vs Panama, 20:00

w San Salvador, Salwador

Salwador kontra Kanada, 21:00

Kostaryka vs Kanada

Panama vs Honduras

Jamajka kontra Zbawiciel

Meksyk vs Stany Zjednoczone

Niedziela 27 marca
w Orlando na Florydzie.

USA vs Panama / 19:00

Kanada vs Jamajka

Honduras kontra Meksyk

Salwador kontra Kostaryka

Panama vs Kanada

Jamajka kontra Honduras

Meksyk vs. Zbawiciel

Kostaryka kontra Stany Zjednoczone

CONCACAF-OCEANIA PLAYOFF
poniedziałek 13 czerwca lub wtorek 14 czerwca
W Katarze TBA

Czwarte miejsce CONCACAF vs zwycięzca Oceanii

Kwalifikacje: Belgia, Chorwacja, Dania, Anglia, Francja, Niemcy, Holandia, Serbia, Hiszpania, Szwajcaria

ROZGRYWKI
Zwycięzcy kwalifikują się
Ścieżka A
czwartek 24 marca
W Glasgow w Szkocji

Szkocja vs Ukraina

Walia vs Austria

Zwycięzca z Walii-Austrii vs Zwycięzca ze Szkocji i Ukrainy

ścieżka b
czwartek 24 marca
w TBA

Rosja vs Polska

Szwecja kontra Czechy

Zwycięzca między Rosją, Polską, Szwecją i Czechami Zwycięzca

ścieżka c
czwartek 24 marca
w TBA

Włochy vs Macedonia

READ  Monaghan 0-23 przegrane 2-7: Rejs po hrabstwie Varney o komfortowe zwycięstwo nad Morne Men | Wiadomości GAA

Portugalia vs Turcja

Zwycięzca Portugalii i Turcji vs. zwycięzca Włoch i Macedonii Północnej

Ameryka Południowa
Kwalifikują się cztery najlepsze drużyny
Piąte miejsce awansuje do play-off
GP W dr ten GF GA zwrotnica
P Brazylia 14 11 3 0 28 5 36
P Argentyna 14 9 5 0 22 7 32
Ekwador 15 7 3 5 24 14 24
Peru 15 6 2 7 16 20 20
Urugwaj 15 5 4 6 15 21 19
Kolumbia 15 3 8 4 16 18 17
Chile 15 4 4 7 16 18 16
Boliwia 15 4 3 8 21 32 15
Paragwaj 15 2 7 6 9 19 13
Wenezuela 15 3 1 11 13 26 10

q-kwalifikowany

czwartek 27 stycznia
W Quito, Ekwador

Ekwador 1, Brazylia 1

Urugwaj 1, Paragwaj 0

Argentyna 2, Chile 1

piątek 28 stycznia
w Barranquilla, Kolumbia

Peru 1, Kolumbia 0

Wenezuela 4, Boliwia 1

wtorek 1 lutego
w La Paz w Boliwii

Boliwia vs Chile / 15:00

Urugwaj – Wenezuela 18:00

Argentyna vs Kolumbia, 18:30

W Belo Horizonte, Brazylia

Brazylia vs. Paragwaj, 19:30

Peru vs. Ekwador 21:00

Argentyna vs. Wenezuela

Brazylia vs. Chile

Kolumbia vs. Boliwia

Paragwaj kontra Ekwador

Urugwaj vs. Peru

Boliwia vs Brazylia

Chile kontra Urugwaj

Ekwador kontra Argentyna

Peru vs. Paragwaj

Wenezuela kontra Kolumbia

PLAYOFF AMERYKI POŁUDNIOWEJ I AZJI
poniedziałek 13 czerwca lub wtorek 14 czerwca
W Katarze TBA

Piąte miejsce w Ameryce Południowej vs piąte miejsce w Azji


Azja
trzecia runda
Kwalifikują się najlepsze dwie drużyny w każdej grupie
Drużyny zajmujące trzecie miejsce awansują
grupa A
GP W dr ten GF GA zwrotnica
q Iran 7 6 1 0 12 2 19
Korea Południowa 7 5 2 0 9 2 17
Książę Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 7 2 3 2 6 5 9
Liban 7 1 2 4 4 7 5
Irak 7 0 4 3 3 10 4
Syria 7 0 2 5 5 13 2
czwartek 27 stycznia
w Bejrucie, Liban

0 Liban, Korea Południowa 1

Iran 1, Irak 0

W Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie 2, Syria 0

wtorek 1 lutego
w Bejrucie, Liban

Liban vs Irak 7 rano

W Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie
READ  Sutton Thani bez hittera | Wiadomości, sport, praca

Syria vs Korea Południowa 9:00

Iran – ZEA, 9:30

Irak vs Zjednoczone Emiraty Arabskie

Liban vs Syria

Korea Południowa vs Iran

Iran vs Liban

Syria vs Irak

Zjednoczone Emiraty Arabskie vs Korea Południowa


grupa b
GP W dr ten GF GA zwrotnica
Królestwo Arabia Saudyjska 7 6 1 0 10 3 19
Japonia 7 5 0 2 7 3 15
Australia 7 4 2 1 13 4 14
Sułtanat Omanu 7 2 1 4 6 8 7
Chiny 7 1 2 4 7 13 5
Wietnam 7 0 0 7 4 16 0
czwartek 27 stycznia
w Melbourne, Australia

Australia 4, Wietnam 0

Japonia 2, Chiny 0

Arabia Saudyjska 1, Oman 0

wtorek 1 lutego
Waitama, Japonia

Japonia vs Arabia Saudyjska, 5:35 rano

Wietnam vs Chiny, 7:00 rano

Amman – Australia 11:00

Australia vs Japonia

Chiny vs Arabia Saudyjska

Wietnam vs Oman

Japonia kontra Wietnam

Oman kontra Chiny

Arabia Saudyjska vs Australia


Afryka
trzecia runda
dom i dom
Zwycięzcy kwalifikują się
Egipt vs Senegal
24-26 marca

Egipt vs Senegal

Senegal kontra Egipt

Kamerun vs Algieria
24-26 marca

Kamerun vs Algieria

Algieria kontra Kamerun

Ghana vs Nigeria
24-26 marca

Ghana vs Nigeria

Nigeria vs Ghana

Demokratyczna Republika Konga vs Maroko
24-26 marca

Demokratyczna Republika Konga vs Maroko

Maroko kontra Demokratyczna Republika Konga

pieniądze vs. Tunezja
24-26 marca

pieniądze vs. Tunezja

Tunezja vs. Budżetowy

Osia
W reklamowanych witrynach w Katarze
Rola wstępna
sobota 12 marca

Tonga vs Wyspy Kokosowe

pierwsza runda
Awansują dwie najlepsze drużyny w każdej grupie
grupa A
GP W dr ten GF GA zwrotnica
Wyspy Salomona 0 0 0 0 0 0 0
Tahiti 0 0 0 0 0 0 0
Vanuatu 0 0 0 0 0 0 0
Tonga / Wyspy Cooka. 0 0 0 0 0 0 0
Środa 16 marca

Zwycięzca z Wysp Tonga i Cook vs. Wyspy Salomona

Tahiti kontra Vanuatu

Zwycięzca Wysp Cooka Tonga vs. Tahiti

Wyspy Salomona vs Vanuatu

Zwycięzca Vanuatu vs Tonga Kok

Wyspy Salomona vs Tahiti


grupa b
GP W dr ten GF GA zwrotnica
Fidżi 0 0 0 0 0 0 0
Nowa Kaledonia 0 0 0 0 0 0 0
Nowa Zelandia 0 0 0 0 0 0 0
Papua Nowa Gwinea 0 0 0 0 0 0 0
czwartek 17 marca
READ  Jonathan Cuminga jest gotowy na większą rolę

Papua Nowa Gwinea vs Nowa Zelandia

Nowa Kaledonia vs Fidżi

Nowa Zelandia vs Fidżi

Papua Nowa Gwinea – Nowa Kaledonia

Nowa Zelandia vs Nowa Kaledonia

Fidżi vs Papua Nowa Gwinea

Półprzewodniki
Zwycięzcy awansują
Niedziela 27 marca
W reklamowanych witrynach w Katarze

Zwycięzca grupy „A” vs. drugie miejsce w grupie „B”

Zwycięzca grupy B kontra drugie miejsce w grupie A

Finał
Zwycięzca zajmuje czwarte miejsce w CONCACAF
środa 30 marca
W Katarze TBA

Zwycięzcy półfinałów

Prawa autorskie 2022 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, rozpowszechniany, przerabiany ani redystrybuowany.