Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lords of the Fallen Really zapowiada się na Stunner na PS5

Lords of the Fallen Really zapowiada się na Stunner na PS5

Mogło być zamieszanie co do jego nazwy, ale teraz, gdy wiemy, że zostało ustalone na pseudonimie Lords of the Fallen (ponownie), możemy śmiało powiedzieć, że kontynuacja – cum-reboot-cum-remake-cum-reimining – brzmi absolutnie fantastyczny. Nie my naprawdę To znaczy – ta prezentacja rozgrywki jest absurdalnie imponująca, pokazując dwoistość świata tej wersji i jej wspaniałą oprawę graficzną.

Naprawdę interesującą mechaniką, która podobno jest możliwa tylko z ultraszybkimi dyskami SSD w konsolach nowej generacji, jest sposób, w jaki istnieją dwie kopie każdej lokalizacji. Umrzesz w złowieszczym królestwie Aksjomatu i zostaniesz wysłany do jeszcze bardziej przerażającego Umbralu, gdzie wrogowie stają się bardziej agresywni, im dłużej tam przebywasz.

Wszystko to prawdopodobnie wpłynie na strukturę kampanii, w której będziesz musiał poruszać się między dwoma królestwami, aby robić postępy i rozwiązywać zagadki. W rzeczywistości możesz uzyskać dostęp do Umbral w dowolnym momencie – ale musisz poświęcić jedno ze swoich żyć, aby to zrobić. Ponadto będziesz uzbrojony w pochodnię, która pozwoli ci manipulować światami na różne sposoby – i wzmocnić twoje ataki.

To rzeczywiście wygląda dobrze, naprawdę Dobre – jak, zaskakująco. Co myślisz o Lords of the Fallen, gdy zbliżamy się do daty premiery 13 października? Imponujące, prawda?

READ  Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia